Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τρίτης προς Τετάρτη στις 01.40...
Την Ερρικα φυσικά την έχω δει πάρα πολλές φορές αλλά κάτι με χαλούσε και δεν περνούσα.
Καταρχήν εμφάνιση , έχει κοντά μαλλιά ξανθά σκούρα αντάυγιες ύψος κοντά στο 1.67 όπου με τις μπότες που φοράει δείχνει ψηλότερη , είναι κανονικών κιλών με με πολύ μικρό στήθος
και ιδιαίτερα μπούτια(έχει μπούτια σαν τις κοπέλες που κάνουν καλλιτεχνικό πατινάζ)πρόσωπο με αρκετές γωνίες(απο πολύ πολύ κοντά φαίνεται λίγο σπασμένο αν και είναι 22-23 χρονών)
και ένα ζευγάρι υπέροχα ανοιχτόχρωμα μάτια και 2-3 διακριτικά τατού και πίρσινγκ Όπως είπα και ποιο πάνω δεν είναι στα γούστα μου αλλά απο το πολύ το καυλάντισμα στο σαλόνι με έπεισε να περάσω....
περιμένοντας στο σαλόνι όρθιος, βγαίνει φουριόζα απο το κουζινάκι σκασμένη στα γέλια....και κάρφωσε τα μάτια της πάνω μου και ένιωθα σαν να με παρακολουθεί κάμερα ασφάλειας και δεν μιλούσε καθόλου ,
μετά απο δικιά μου αμηχανία ανασυντάχθηκα εντός 30 δευτερολέπτων και της λέω ,καλά δεν έχεται δουλειά και το έχετε ρίξει στα ανέκδοτα μου φαίνεται.....ξαναγέλασε με πλησίασε με αγκάλιασε και έφερε το
πρόσωπο της σε απόσταση αναπνοής από το δικό μου και μου λέει με πολύ αυτοπεποίθηση...πρέπει να περάσεις στο δωμάτιο και μου σκάει ένα φιλί στα χείλη και μου κλείνει το μάτι......της απαντάω ότι θέλω να
κάνω βόλτα πρώτα και αν είναι θα ξαναπεράσω ,μου απαντάει και αυτή με την σειρά της δεν θα κάνεις βόλτα θα περάσεις τώρα γιατί μετά μπορεί να έχει δουλειά και θα περιμένεις.....της απαντάω δεν πειράζει
θα περιμένω αν είναι ,πλησιάζοντας το στόμα της στο αυτί μου μου ψιθυρίζει με την βαρία και λογο προφοράς φωνή που έχει ....ναι αλλά μετά δεν θα έχω την ίδια διάθεση και αρχίζει να με φιλάει στο αυτί το λαιμό
λέγοντας μου ότι φοράω ωραίο άρωμα και έχοντας πιάσει το χέρι μου με τραβούσε στο δωμάτιο , με κάθισε στο κρεβάτι και μου έδινε πεταχτά φιλιά στο στόμα , της λέω οκ με έπεισες και τις δίνω τα λεφτά ,επιστέφει στο
δωμάτιο πολύ γρήγορα και ίσα ισα είχα προλάβει να ξεντυθώ και με πρόλαβε όρθιο , ήρθε απο πίσω μου και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό και στην πλάτη ένω με τό ένα χέρι της χούφτωνε τα κωλομέρια μου και με το άλλο
τον πούτσο μου ,το σκηνικό αυτό συνεχίστηκε για κανα 2λεπτο όπου ξαφνικά σαν να ξύπνησα απο νιρβάνα γυρίζω και την πετάω στο κρεβάτι , ήταν τώρα η σειρά μου να αρχίσω να την φιλώ στο λαιμό στο μικρό της στήθος και
να καταλήξω τελικά ανάμεσα στα πόδια της να γλύφω το μουνάκι της ενώ αυτή είχε πιάσει το κεφάλι μου απο τα μαλλιά μου και το έσπρωχνε προς το μουνί της ,πέρασμα προφυλακτικού και άρχισε μια πίπα που ήταν σαν το γαμήσι που
θα ακολουθούσε(Pse και GFE εναλλάξ),μία πολύ αργο και αισθησιακό γλύψιμο με πρόστυχες λάγνες ματιές και πότε με πολύ γρήγορο ρυθμό και βαθιά ,πρώτη στάση αυτή πάνω , όπου είχε γύροι το κορμί της στο δικό μου και με φίλαγε
στα αυτιά και στο λαιμό ένω μου ψιθύριζε διάφορα........ κουνιόταν καλά και ήθελε να δίνει τον ρυθμό , δέυτερη στάση στα τέσσερα όπου πέρνει καλή στάση σώματος και μάλιστα με προέτρεψε ναι της χτυπήσω τα κωλομάγουλα της
άρχισα να την γαμάω πολύ γρήγορα και δυνατά με αυτή να μην δυσανασχετεί καθόλου και να φωνάζει έτσι μωρό μου ,τρίτη και τελευταία στάση ιεραποστολικά όπου καθώς την γαμούσα και ήμουν έτοιμος να τελειώσω έσφιξε
τα πόδια της λές και κατάλαβε ότι θα χύσω και άρχισε να με αγκαλιάζει και να με φιλάει(όχι γλωσσόφιλα) ώστε να παρατήνει την συνουσία ,όταν άρχισα να την γαμάω ξανά είχε πιάσει όσο μπορούσε τα κωλομάγουλα μου και με τραβούσε
πρός αυτή , μετά απο λίγο ήρθε το τέλος , πολύ ωραίο γαμήσι το οποίο δεν μπορεί να αποτυπωθεί σε ένα στεγνό κείμενο , δεν το συζητάω θα ξαναπέρναγα μαζί της ,δεν βιάζεται καθόλου καθίσαμε σχεδόν 20 λεπτά στο δωμάτιο
χωρίς να χτυπήσει η πόρτα....μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο μου έκλεισε το μάτι και μου ψιθύρισε στο αυτί....να με ακούει!!! εμένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Έρικα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2012
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Πραγματικά πολύ καλή!!!Πήγα εχθές και τρελάθηκα μαζί της!!!
Η κοπελίτσα είναι εξαιρετική και γουστάρει αυτό που κάνει!
Θα ξανατιμηθεί δεόντος!!!
01 Ιουνίου, 2012
3η βάρδια παίζει? Όχι 2η....???
03 Ιουνίου, 2012
Πολύ καλή κριτική και αρκετά εκτενής που σημαίνει αρκετά κουραστική για να γραφεί.

Ευχαριστούμε n.smirni76

Πάντα τέτοια !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3