Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου ειχα ξεκινησει νωρίς κατα τις 7 την τσάρκα μόνος μου άρχισα την επιδρομή από Φωκαίας μεριά όπου συνάντησα ωραίες παρουσίες όπως η Μόνικα, αλλά παρόλου που ήταν πολύ ναζιάρα και ευδιάθετη στο σαλόνι δεν πέρασα, γιατί ήθελα να τσεκάρω και τα άλλα μαγαζάκια εκεί γύρω..Μετά από μια βόλτα στην Φυλής, συνάντηση με έναν συναγωνιστή που μόλις είχε έρθει οπότε ξαναπήγαμε Φωκαίας να τσεκάρει και αυτός...Ξαναμπήκαμε στο τσαρδί της Μόνικας, περιμέναμε να βγει από το δωμάτιο, μόλις βγαίνει κλασσικά σηκώνεται όλο το σαλόνι να φύγει πάω να την κάνω και εγώ αλλά εκεί που φτάνω στην πόρτα με πιάνει από την μπλούζα και με γυρνάει.Γλώσσα" ήρθες δεύτερη φορά δεν φεύγεις" μου λέει Της λέω θα κάνω μια βολτα να φαμε και με το παιδί γιατί δεν έχουμε φαει, με ρίχνει στα βυζιά της και μου λέει "να φας γάλα δεν με νοιάζει"(χαχαχαΜεγάλο χαμόγελο) με βάζει με το ζόρι στο δωμάτιο λέω δεν γαμιέται εξάλου με αυτήν θα έμπαινα στο τέλος..Γλώσσα

Το δωμάτιο κακό δεν το λες αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο...Μετά από λίγο έρχεται μέσα και ο μούναρος και αρχίσαμε τις αγκαλίτσες και κουβεντούλα, εντωμεταξύ είχε όλη την ώρα αυτό το ναζιάρικο ύφος και την καυλιάρικη φωνούλα και με άναβε απίστευτα! Πέρασμα καπότας και άρχισε μια καλή πίπα με σάλιο και χωρις πρόβλημα στο deep-throat. Αρχίσαμε ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή από την μεριά της με φιλάκια στο λαιμό και τέτοια, μετά στήσιμο στα 4 όπου τα έδωσα όλα εγώ να την τραβάω από τα μαλλία με αυτήν να φωνάζει "ναι, έτσι σκίσε μεε!" χαχαΜεγάλο χαμόγελο Μετά ξανά ιεραποστολικό με δύναμη όπου και κατέθεσα με αρκετή ηδονή. Έκατσε λίγο και μιλήσαμε για διάφορα πράγματα μου είπε ότι Μόνικα είναι το πραγματικό της όνομα κιόλας, όχι ότι την πιστεύω 100% σε αυτό αλλά οκ απλά το αναφέρω..

Σε γενικές γραμμές πέρασα αρκετά καλά και μάλλον θα ξαναπάω. Η τσατσά χτύπησε πόρτα σε μια στιγμή αλλά είχα ήδη τελειώσει οπότε δεν με νοιάζει..Συνολικός χρόνος στο δωμάτιο 12-15 λεπτά περίπου. Η κοπέλα είναι πολύ καλή ειδικά σε αυτούς που ψάχνουν gfe κυρίως καταστάσεις, αλλά θέλουν να αγριεύουν και τα πράγματα καμιά φορά.Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
blooddead
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
107
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαΐου, 2012
την ξεπατωσατε την κοπελα σημερα !!! χαχαχχαχαχαχαχαχΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1