Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη λοιπων στο 2 ωρωφω ψηλα οπου σηναντισα την λαουρα την ομορφη ρουμανα με τα κοντα μαλλακια κ το πολυ ωραιο σωμα κ τα υπερωχα βυζια τησ 27 ετων το μωρακι κ χαρηκα που επεστρεψε μετα απο απουσια 1 μηνα στην πατριδα τησ.μολισ την ειδα εδωσα το 30 αρακι κ μπηκα στο αριστερω δωματιο στο βαθοσ.ερχεται σε λιγακι η λαουριτσα μασ μπαλαμουτιασματα τα γνωστα για αρχη τη κανεισ πωσ εισε κτι κτλ.μετα πεφτουμε στο κρεβατακι μαζι κ αγκαλιτσα αρχιζουμε τα παιχνιδια με γλυψιματακι στο μαγουλακι μου στο αυτακι κ μετα αρχισε να μου γλυφει πολυ τεχνικα τησ ρωγεσ μου .μετα τη βουτιξα στην αγκαλια μου κ την βαζω να αραξει πανω μου για χαμουρεματακι κ εφερα στη μαπα μου τα ωραια βυζια τησ οπου τα πιπιλισα κ τα χτυπουσα με τη γλωσσα μου ενω για ολοκληρωσει τησ τα ρουφηξα με δυναμη κ βαθια τρελενωντασ τη με τουσ ρυθμουσ μου .υστερα η λαουρα αφου με ξαναεγλιψε λιγακι κ ακολουθηδε νεο χαμουρεματακι μου πεταξε τα κολομαγουλα τησ τα θαυμασια στη μαπα μου κ μου εβαλε την καποτα αρχιζωντασ μια αργη σταθερη κ πολυ ωραια πιπα με μπουκοματα κ αρχιδωχαιδεματα ,,ενω εγω ανοιγα κ καμαρωνα την πεντακαθαρη κωλαρα τησ που ηταν στενη κ την εκοψα για αδουλευτη τη ρωδελα τησ αλλα δεν εχασα την ευκαιρια να φερω κ το μουνακι τησ το πεντακαθαρω στο στωμα μου κ να το γλυψω πολυ ωραια με την γλωσσα μου ενω αυτη με τσιμπουκωνε συνεχιζωντασ αφτο το σταθερω κ ωραιο ρυθμο με μπουκοματα θαυμασια.η πρωτη μαχη στο γαμησακι δωθηκε με ενα ωραιο καθησμα στην πουτσα μου που ηταν σιδερω με πλατη στο καλαθη κ εγω να την τριπονταραρηζω ασταματητα με παθοσ ασταματητο την γαμαγα ωρα σσε αυτη τη σταση κ μετα σηκωθηκε κ γυρισε προσ τα εμενα ξανακανωντασ αυτο το θαυμασιο πουτσοκαθεσμα πανω στην πουτσαρα μου οπου την καρφωνα με δυναμη πιανωντασ την κ σφυγγωντασ την απο τη μεση τησ κ σφυροκοπωντασ την αλλαξαμε κ τησ πρωτεσ κραυγεσ ηδωνησ κ οι 2 μασ.οπωσ την ειχα τη γυρισα ιεραποστολικα κ την σφυροκοπουσα ανελεητα κανενα 4 λεπτο αλλα δεν ερχωταν το τελοσ ετσι κ ετσι τον εβγλα ξαπλωσα σαν πασασ κ αρχισα να τον πεζω ενω αυτη μου τσιμπαγε τησ ρωγεσ μου.καθωσ ενιωθα το τελοσ να πλησιαζει κ βογγαγα η λαουρα ενω εγω επεζα την πουτσα μου πηγε το στοματακι τησ παλι εκει κ εγω τον επεζα κ αυτη μου τον γλωσσωχτυπαγε κ σε λιγω ηρθε το τελοσ με κραυγεσ ενω καθοσ ερχωταν το τελοσ μου τον αρπαξε παλι στο στομα τησ οπου τηα τα δωσα ολα μεσα στο στομα κ με στραγγιξε στην κυριολεξια χαλαρωνωντασ το γκαυλι μου μεσ το στομα τησ ηταν φωβερω συναισθημα μου κοπηκαν τα ποδια.οτι κ να πω γιαυτο το κοριτσι θα εινε λιγω ,,καλη κ η αντζελικα που εφαγα πριν αλλα επιδωρπιο σαν τησ λαουριτσασ-φραουλιτσασ δεν θα ξαναβρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
2
Πόντοι:
1.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού