Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Περνώντας απο Τροφωνιου αποφασησα να τσεκαρω τι παιζει...Εδω πετυχα το μιλφιδιο Ολγα,ψηλη,με σιλικονε βυζια,ωραια κορμοστασια,μαλλον Ρωσιδα,με καρε μαλλακι κ πολυ υποσχομενο βλεμμα...η τσατσα βαριοτανε να μιλησει (βαριοτανε που ζουσε βασικα),της πασαρα το εισητηριο κ της ειπα να μου δειξει απλα το δωματιο....
Δωματιο σκοτεινο σαν σπηλια,μετα βιας εβλεπα την μυτη μου,γδυθηκα κ περιμενα το μιλφακι,καθως εχω κ μια αδυναμια στο ειδος....μετα απο λιγα λεπτα ησελθε η χαμογελαστη Ολγα,γδυθηκε,πεταξε τα ωραια βυζομπαλα της εξω φορα παρτιδα κ επιδωθηκε σε ενα ανευρο,βαριεστημενο τσιμπουκι,πιπιλώντας μονο το κεφαλι,χωρις αρχιδογλυψιμο...να τονισω οτι πριν την πιπα προσφερθηκε να μου κανει ισπανικο απο μονη της,αλλα μονο ισπανικο δεν ηταν,.,,αιωρουσε με κυκλικες κινησεις τα βυζια της πανω απο την τσαπου χωρις να με αγγιζει,ενω με ρωτουσε παραλληλα αν μου αρεσει...Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Τεσπα,στην κυριως πραξη δεν ειχαμε κ πολλα...απο πανω χοροπηδουσε κ το κρεβατι ετριζε κ κοντευε να σπασει,στο πισωκολλητο τραβουσε τα αρχιδια μου για να τελειωσω γρηγορα (φυσικα δεν της εχανα την χαρη ) κ γενικα ενω δεν ειχε κοσμο η κυρια βιαζοτανε...γιατι?δεν ξερω...τελειωσα με τους δικους μου ρυθμους,απογοητευμενος απο την Ολγα...ηθελα ενα μιλφακι να μου δωσει την πουτσα στο χερι...δεν ηθελα μιλφακι για αγευστο κ ατονο γαμησι...ζηταω πολλα?Μαλλον...περαστικα μου για τριτη φορα....ΘυμόςΘυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2012
την Ολγα την πηρα στο ισογειο σπιτακι,αλλα δεν ειμαι σιγουρος στο νουμερο...εχω την εντυπωση οτι την Τριτη το απογευμα ηταν στο Τροφωνιου 11 ισογειο...παρολα αυτα εβαλα την κριτκη στο 13 γιατι δεν ειδα οτι εχει κριτικες στο 11...Τεσπα,οι Αθηναιοι συναγωνιστες θα τα ξερετε καλυτερα...ΓλώσσαΓλώσσα
27 Μαΐου, 2012
καλησπερα σε ολους λοιπον τα εχουμε αναφερει ξανα και ξανα για μαγαζια αυτα της τρωφονιου και γυρω πραγματικα λυπαμαι συναγωνιστες που χανεται ετσι τα πολυτιμα χρηματα σας αν ειναι δυνατον 20ευρω ετσι ενταξει τι να πουμε για την εν λογω μιλφ οτι ειναι η πλεον ξεπετα που υπαρχει πολυ χαλια συμπεριφορα και φιλοτιμο καθολου να σου αρπαξει ετσι τα λεφτα χωρις να προσφερει υπηρεσιες καθολου τα λογια ειναι περιτα μακρια απο τετοιες φολες ολες εκει δεν αξιζουν
28 Μαΐου, 2012
ειναι καπως τυπικη η αληθεια ειναι.κατα ταλλα καβλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3