Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περναγα απο σταση Αττικης κ σκεφτηκα να φαω στο απεναντι εστιατοριο κ μετα να παω στο παλιο λημερι της Ξανθιπης...οπερ κ εγενετο...η συμπαθης κ ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Αλεξανδρα,πιπινακι με ωραια μεγαλα μασταρια σε σχεση με τον σωματοτυπο της,ηλικια γυρω στα 24 με 25,μετριο προσωπο,μαυρα μαλλια κ ωραιο σωματακι...μου ειπε οτι διαθετει κ χαρτια αριστα (εννοουσε εξετασεις για hiv κ λοιπα ...)....διαφημιζε ισπανικα,69 αρια,ολες τις στασεις κτλ,κτλ////εδωσα το 20 αρι κ βουρ στον δωματιο της αχαλινωτης ηδονης....(δωματιο καθαρο)
στο 5 λεπτο μπουκαρει κ η αλεξανδρα με ενα τυπικο γεια,ξαπλωνει παραλληλα διπλα μου,με ρωταει την ηλικα μου,ενω παραλληλα χαΐδευε κ τσιμπαγε την μια ρωγα μου...εγω το αφησα για να δω που το παει,μαλαζοντας το στηθος της....ταυτοχρονα μια εντονη μυρουδια τσιγαριλας κ υγρης νικοτινης διαπερασε το ρινικο μου συστημα...εσκυψα κ μυρισα τα μαλλια της...μυριζαν σαν τεκες ξεχασμενος στο χαρμανι καπνου παππουδων....αυτα ηταν κ τα πιο συντομα προκαρκτικα στην μπουρδελοκαριερα μου...ακουλουθησε πιπα τραγωδια,στην οποια η νεαρα πιπιλισε μονο κεφαλακι κ μια σταση πισωκολλητο,οπου κ φροντισα να τελειωσω με γρηγορες παλινδρομησεις μιας κ η μυρουδια του τσιγαρου μου τρυπουσε το ευαισθητο ρουθουνι μου...ουτε για τα χοντρα,ουτε για τα ψηλα την συστηνω,προτεινω rexona κ σαπουνι στην νεαρα( γιατι δεν ειναι μονο ο ιδρωτας ενοχλητικος,αλλα κ αλλες μυρουδιες...) κ γενικα ξενερα φαση...εννοειται οτι απο τις ΄΄διαφημιζομενες΄΄υπηρεσιες ουτε τα μισα μαλλον δεν θα διακπεραιωνονται μεσα στο δωμα...μοναδικα αποζημιωση το καλο φαγητο στο εστιατοριο της Αττικης...ξανα περαστικα μου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2012
Από εμένα +1 θετική γιατί όντος η συγκεκριμένη δεν το έχει!Μου κάνει εντύπωση τόσα χρόνια στο κουρμπέτη που είναι, κυρίως στην περιοχή της Φυλής, αντί να βελτιώνεται πέφτει σε απόδοση και κρίμα γιατί δείχνει γλυκούλα αλλά μέσα είναι για κλάματα...Το συγκεκριμένο μπουρδέλο είναι το πρώτο που γάμησα και όσες άλλες φορές πέρασα στο δωμάτιο οι γκόμενες ήταν για κλοτσιές!Μάλλον το έχουν σύστημα εκεί, δεν ξέρωMoney Mouth...
E
Erotiaris26
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1