Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τον 40Ε.Μολις γυρισα απο το πιο harcore γαμησι που εχω κανει μεχρι στιγμης για τεταρτη φορα και καθε φορα ειναι και καλυτερο
Γλώσσα Ειναι για μενα ενα στανταρακι μια και δεν ευνοουν οι καιροι για πειραματισμους και δεν το μετανιωνω τουλαχιστον.
Στα του αγωνα.Τα κανει ολα.ολες τις στασεις,πανω,ορθια,ιεραποστολικα,(κολο εχτρα)Δεν ξερω δεν ρωτω για πιο πανω και το ατου τηςΕμμμμ...Ακαποτο hardcore deepthtroat τσιμπουκι για τους λατρεις του ειδος και εμου.Facefuck οργιωδης,πιανοντας το κεφαλι της με τα χερια και πολυβολο...Βεβαια αν αντεχε και πολυ θαταν πορνοσταρ.Και στις στασεις αντεχει,με μια σχετικη ελαφρη γρινια που αντεχεται.Χαμόγελοτην βαζω μεσα στα τοπ 3 απο οτι υπαρχει στην πιατσα μεχρι στιγμηςΣπασίκλαςGFE κατασταση,τοσο πολυ που λιγο ελειψε να ξαναρχισουμε και δευτεροΓλώσσα Ο Χρονος 20Λ τουλαχιστον.
Οσο μου το επιτρεπουν τα οικονομικα μου,θα προτιμαω την εμανουελα εσαει..Εκτος και αν ακουστει τιποτα καλυτερο απο συναγωνιστες αν λενε την αληθειαMoney MouthΣτην συμμετοχη βαζω εννεια αλλα δεν με δινει το συστημα πανω απο επτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2023
Όνομα κοπέλας
Έμμα
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού