Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βλεποντασ τησ κριτικεσ για την μαρια το κατσαριδακι ειπα να την επισκευτο και εγω εμ τι το8ελα;;;;Θυμόςη κοπελα ειναι μαυρομαλα πολυ αδυνατη ανυπαρκτο στη8οσ...στο προσοπο τελειοσ ξυνη,,,Θυμόςδινο το δεκαρικακι και μπαινο στο δωματιο..μετα απο ενα λεπτο ερχετε η μαρια..δεν με χερετησε καν ουτε ενα γεια..Money Mouthμου λεει ξαπλοσε προκαταρκτικα μηδεν...βαζι την καποτα σε πεσμενο μοριο ξεκιναει μια α8λια πιπα...τοσο α8λια οσο η ορ8ογραφια μου...ττησ λεο αστο καλυτερα γυρνα στα τεσερα...σηκονο το μοριο μου μονοσ οπου το καταφερα πολυ καλυτερα απο την πιπα τησ την α8λια,,,δοντι γρηγορα δαγκωνε κτλ...τησ το καρφονο στα τεσερα και εκει ερχετε το μαρτυριο...γελουσε ο τσατσοσ απεξο φοναζε και ελεγε σε γλυφει το μουνακι;;;;εκεινη ειπε ναι...Money MouthMoney MouthMoney Mouthμετα ενο εγω προσπα8ουσα να χυσο ακουγα παλυ τον τσατσο να λεει πολυ δυνατα οτι το μορο ειναι πολυ καλο και αν δεν ειμουν πουστησ 8α το γαμουσα και εγω...εκει αρχιζι η κατσαριδα να με κοιταει και να γελαει..και να λεει ειναι αδεφη...ενο τησ ειχα μεσα και προσπα8ουσα να χυσο..ελεοσσσσσ...λεο οκ και συνεχιζα ε και το αποκορυφομα ηταν να πει τελοσ χρονου.Money MouthMoney Mouthεμ κοπελα μου δεν κανεισ για αυτην την δουλεια ουτε ο αλλοσ για υπηρεσια...ελεοσ.καμια σχεση με την κοπελα την πρωινη την αλλη μαρια απο αλβανια που ειναι ενα κοριτσι πολυ καλο προσχαρο και υπομονετηκο με σεβασμο στον πελατη.,.δεν προκειτε να την ξαναεπισκεφτο ενοειτε αυτο και εφοσον δεν γουσταρησ την δουλεια σου κοπελα μου σταματα καλυτερα..εμενα δεν με χαλασεσ εχο και αλλεσ επιλογεσ...πολλεσ και καλεσ.....εσυ εχασεσ εναν πελατη..και ελπιζο και αρκετουσ αλλουσ μολησ δουν την κριτηκη μουΚουλαυτα μαγγεσΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2012
Σε γενικές γραμμές η Μαρία είναι καλή. Μάλιστα αν σε κάποιον αρέσουν τα πετίτ είναι ότι πρέπει. Εγώ δεν ξαναπάω μόνο λόγω τσάτσου. Ο Σάρουμαν είναι απαράδεκτος. Ελπίζω να αλλάξει σπίτι για να έχω μια επιλογή επιπλέον στο Μεταξουργίο Γλώσσα
22 Μαΐου, 2012
Τι ωρα πηγες?Χμμμ; Μπορει να ηταν κουρασμενη μιας και δουευει πολλες συνεχομενες ωρες αυτη...Και μπορει και να μην της αρεσες ξερω γω και να μην ηθελε πολλα πολλα...αλα γενικα ειναι καλη με τους περισσοτερους..Μεγάλο χαμόγελο
22 Μαΐου, 2012
Μαγγεσ οντοσ ο τσατσοσ ειναι απαραδεχτοσ...αλλα και το κατσαριδακι δεν παει πισο..το μαρακι που ειναι πρωινη ειναι ενα υπεροχο πλασμα χαριτομενη γλυκια υπομονετικη και σεβετε τον πελατηΣπασίκλαςκαι ρε μαγγεσ εγω απο τα χρονια τησ πορνοκαριερασ μου εχο παρατηρηση οτι αυτεσ που ειναι καλεσ ειναι καλεσ με ολουσ ενοο οσουσ ειναι ευγενικοι σαν ατομα,,και οι κακεσ τανεσ..ειναι κακεσ με ολουσ,,,,,Αυτη ειναι η γνωμη μουΚουλ
T
tzanhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3