Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 03.10 , η Μαρίνα είναι κοντή με κανονικό σώμα
βυζάκια 2αρακια πεσμένα με μεγάλες θηλές πεταχτώ κωλαράκι ,είναι 26 χρονών και λέει ότι η μητέρα της είνα
ισπανιδά και ο πατέρας της έλληνα...απο βουλγαρία είναι...προκαραρκτικα καθόλου ,ξάπλωσε δίπλα μου χωρίς να βγάλει το στρίνγκ και άρχισε να μου τον παίζει....όταν μου σηκώθηκε μου πέρασε το πρόφυλακτικό και άρχισε πίπα καλή αλλά για κανα λεπτό μόνο ,με ρώτησε πωε θέλω , της είπα να ανέβει απο πάνω , έβαλε λίγο κρέμα στο μουνί και ανέβηκε απο πάνω μου χωρίς να βγάλει το εσώρουχο της ,απλά το παραμέρισε ,το παιχνίδι το έκανα εγώ ,δευτερη σταση στα τέσσερα όπου της ζήτησα κώλο,μου είπε ναί αλλά για λίγη ώρα και όχι όλο μέσα....ναι της είπα , έβαλε λίγο κρέμα και σιγά σιγά μπήκα μέσα της ,ήταν στενή στην αρχή πήγα με τα νερά της σιγά σιγά και όχι όλον μέσα , σε κάποια στιγμη ξαφνικά της τον έχωσα όλο μέσα καιάρχισα να μπαινωβγαίνω πιο γρήγορα και έτσι ήρθε το τέλος....όχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά για 10 ευρώ και κώλο καλά ήταν για μια φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.540
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού