Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Έκανα μια βόλτα κε μια κε δεν έπαιζε τίποτα είπα να περάσω το είχα ξαναδώ αδύνατο μελαχρινό ωραίο βυζάκι ρουμάνα μαλών δίνω το 10 εύρο περνά άρχετε άμεσος γρήγορη πίπα άτσαλη πολύ ξαπλώνω μου λέει σιγά σιγά τι ρωτώ γιατί κε μου λέει σώμα μου είναι κε Κάνο ότι θέλω κει ξενέρωσα τέλος είχε Βάλη κε πολύ αλοιφή τις λέω σκουπίσου κε αρχίσαμε ένα διάλογο έντονο να τις λέω ότι από συμπεριφορά είναι άχρηστη κε να αλλάξει δουλεία. αρχιναο να τρελαίναμε κε βγάζω τι καπότα κε τις τι πετώ στα μούτρα κε τι διώχνω κε τις λέω θα τα πούμε ποιανού κάνης μαγκιές άχρηστη κε ντύνομαι σε αυτό το διάστημα φωνάζω έντονα κε όλη στο σαλόνι περίμεναν να δούναι τι γίνετε φώναζε κε αφτί δεν κολαγε μόλις βγαίνω από το δωμάτιο βάζο χέρι στη τσα τσα ότι δεν έχει καταλάβει τι δουλεία κάνη κε ότι δεν δουλεύει σε γραφείο αφτί να φώναζε ότι είμαι τρελος.αμεσος ζήτησα τα λεφτά πείσω ήταν τόσο τρομαγμένη η τσα τσα κε μου τα έδωσε χωρίς δεύτερη κουβέντα ! !! όση ήταν κει σηκώθηκαν έφυγαν κε μου έλεγαν καλά τις εκανα…μαγκες κερος να μάθουν να κάνουν τι δουλεία τους καλά κε να σέβονται τα λεφτά που του δίνουμε αλλιώς σπίτια τους!! Όχι υποσχέσεις στο σαλόνι κε μετά τίποτα ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ντυνόμαστε κε ζητάμε τα λεφτά μας πίσω μη κολατε φοβούνται αρκετά!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2012
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2012
Καλά έχεις δίκιο ότι πρέπει να σέβονται τα χρήματα του πελάτη, αλλά ήταν λίγο ακραία η συμπεριφορά σου νομίζω.Κι αυτή άνθρωπος είναι.Δεν ξέρω τι έκανε τόσο χάλια αλλά να της πετάξεις την καπότα στα μούτρα δεν ήταν και τόσο ωραίο.
20 Μαΐου, 2012
Μας έβγαλες τα μάτια ρε μαν... (και δεν κατάλαβα και τι έγινε)
20 Μαΐου, 2012
Κατάλαβα ποια λες.Την πήρα την ψωλοκοπάνα στις 17/5 το απόγευμα.Μιλάμε ήταν για πολλές κλοτσιές η τύπισσα και καλά της έκανες!Εμένα με πρόσβαλε και με ειρωνευόταν καθόλα την διάρκεια της πράξης προκαλώντας με σηκωθώ και να φύγω, αλλά δεν της έκανα την χάρη και την γάμησα δυνατά μέχρι το τέλος!
E
Erotiaris26
21 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτή ρε μάγκα!! δεν άντεξα έχει άσχημη συμπεριφορά .κε είναι ωραίο μούνι η πουτανα
21 Μαΐου, 2012
ρε μπας και της τα εγραφες ολα αυτα και σου φερθηκε ετσι??Χμμμ;
21 Μαΐου, 2012
Αλύπητο γαμήσι και απαξιωτικό, έτσι αξίζει σε κάποιες. Την πούτσα μέσα και τέρμα γκάζι!
22 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνώ δυνατά!! κε στο τελείωμα βγάζεις τι καπότα κε τις τα ρίχνεις Πάνο τις τρώει μια φρίκη καλή!!!! Το έχω κάνη όταν μου έχουν ζαλίσει τα αρχιδια
22 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι.. είναι το στύλ τις τέτοιο την έχει δει miss πουτανα 2012
22 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η συμπεριφορά μου είναι άψογη πάντα!! όταν ώμος πας να με πιάσεις μαλάκα όχι καπότα στη μάπα..και φάπες!!!!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9