Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γυρω στις εφτα το βραδυ εκανα μια βολτιτσα εξω.Ηξερα οτι εχει ενα μαγαζι στην Δροσοπουλου 97,αλλα δεν ειχα παει εκει.Ομως ειχα ακουσει καλες κριτικες απο τους φιλους μου,γι'αυτο σκεφτηκα να παω να δοκιμασω κ' εγω.Πηγα εκει,λοιπον,χτυπησα το κουδουνι,μου ανοιξε υπηρεσια.Μπηκα μεσα και ειδα ενα καθαρο ευχαριστο χωρο.Ρωτησα απο που ειναι η κοπελια που θα με εξυπηρετησει,αν εχει χαρτια και ποσο λεφτα ειναι.Οι απαντησεις ηταν θετικες-η κοπελα ειναι νομιμη και μονο με 25 ευρω κανει οτιδηποτε.Το δωματιο ηταν ωραιο,μου αρεσε.Λιγο χαλαρωσα εκει,εβλεπα την τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση,μεχρι που ηρθε αυτη.Ξανθια,ψηλη,με γλυκο χαμογελο,που δεν σταματας να το κοιτας...Την ελεγαν Ντιανα.Γνωριστηκαμε και καναμε λιγη κουβεντα.Αρχισε με προκαταρκτικα,γλωσσοφιλα,δαγκωματα στις ρωγες και στο λαιμο και μετα φιλια σε ολο το σωμα.Μου εγλυψε τ'αρχιδια και τον κωλο μου..ΓλώσσαΗμουνα ετοιμος να τελειωσω,ζητησα να κανουμε γαμησι.Δεν περιμενα οτι θα ναι τοσο ωραια,δεν καταλαβα ποτε ολοκληρωσαμε,πεταγα καπου στα συννεφα!Οταν τελειωσαμε εκανα ντους και εφυγα.Στο τελος τι εχουμαι;Χμμμ;Για ενα καλο συμπερασμα το μαγαζι χρειαζεται να'νε καθαρο,η κοπελα να ξερει την δουλεια της και να μην ειναι πολλα τα λεφτα.Ακριβως αυτα που ειχε το μαγαζι που επισκεφτηκα.Ωραιο,καθαρο και μπραβο στη Ντιανα.Αν θα ξαναπαω; Βεβαιως.Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
shumaher
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2012
Ντιανα, με 20 ευρω δεχεσαι?
BC
BAD COMPANY
19 Μαΐου, 2012
Φίλε,πήγαινε ρώτα δεν νομίζω να αρνηθεί με 20
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2