Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεράκι, και λόγω δουλειάς στο κέντρο, πετάχτηκα και για μια βόλτα από Φυλής...
Λαϊκή αγορά, Βερόπουλος - Βέρος Ελληνας (ουδέν σχόλιον...) και τσάρκα στα σπίτια...
Νου γυαλίζει η Ειρήνη από το Φυλής 67, αλλά δεν μπαίνω...
Πετυχαίνω έναν τύπο και πιάνουμε την κουβέντα...πάμε λέει από Πιπίνου...πάμε με το μηχανάκι του...και κατεβαίνουμε Φωκαίας...μπαίνουμε σε 2-3 μαγαζιά...ψωνίζει αυτός μία και κατευθύνομαι προς το μετρό Αττική...1 σπίτι παρακάτω μου λέει ένας 50άρης...
"Βαριέσαι ε; Κουρασμένος;"
"Γάμησέ τα, πολύ ζέστη."
"Εχω ένα ωραίο εδώ, έλα να το δεις..."
"Βαριέμαι, πάω να ξεκουραστω..."
"Και ο φίλος σου; Δεν θα τον περιμένεις;"
"Οχι, θα φύγω, πάω να ξεκουραστώ..."
"Ελα, δεν θα το μετανοιώσεις"
Ελεγε, έλεγε, έλεγε, ώσπου με βαλε με το ζόρι στο δωμάτιο λέγοντας ότι αν δεν περάσω καλά δεν θα μου πάρει τίποτα.
Του βγάζω το μπλε εισιτήριο, του το δείχνω και του λέω θα το πάρεις μόνο αν περάσω καλά. Πάει να το τσιμπήσει από τα χέρια μου, και το ξαναβάζω στο πορτοφόλι. Τελικά το βγάζω και του το δίνω.
Εδειχνε τσόντα, του λέω να την κλείσει (με χαλάει αφάνταστα...). Τελικά το ξεχνάει...
Μπαίνει μέσα η Πολωνέζα η Αννά, λίγα χαϊδέματα στα όρθια, ξεκινάει μια μέτρια πίπα και κάποια στιγμή μου βάζει το σκουφάκι και έρχεται από πάνω μου...
Πολύ καλό σεξ, καλή χημεία, δεν ξέρω...Με κρατούσε τα χέρια σφιχτά, καυλωτικά γλυψίματα, έγλυφε τα βυζιά μου, όλα πολύ καλά. Ολα αυτά χωρίς καμία παρότρυνση από εμένα.
Δυστυχώς, δεν έχει την περιφέρεια που θέλω για να της ξεσκίσω στα κωλοσκάμπιλα...
Ανεβαίνω εγώ από πάνω, και αρχίζει να μου τραβάει τα βυζιά.

Κάποια στιγμή τελείωσα...



Παραμονή: 15'

Το κορυφαφίο ήταν με το στριγκάκι της, που τη ρωτάω στο τέλος τι είναι αυτό...και μου λέει το βρακί μου...και το φόρεσε...στον αριστερό της ώμο...
"Δεν ντρέπομαι να βγω έξω γυμνή"


Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Q
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2012
Συνάδελφε και εγώ πέρασα από το μαγαζί, και μπαίνοντας μέσα ο τσάτσος μου έλεγε τα ίδια, και συν ότι βγήκε και η τάνα και με πιάσανε από το μπράτσο να με πάνε σηκωτό μέσα. Μόλις έκανα να φύγω μπήκανε και μπροστά στη πόρτα σαν πορτιέρηδες, και αφού ανέβασα το τόνο της φωνής με αφήσανε. Τι μαλακίες είναι αυτές ρε, ακόμα και να ήθελα να μπω με το τρόπο τους με διώξανε
17 Μαΐου, 2012
...ξεκινάει μια μέτρια πίπα και κάποια στιγμή μου βάζει το σκουφάκι ....
άρχισε ξανά η Αννα το ακα τσιμπούκι? .
17 Μαΐου, 2012
Εχεις δίκιο n. smyrni, δεν έκανε ακάποτο. Μόνο τις μπάλες μου έγλυψες και λιγο επιφανειακά. Μετά πίπα κανονικά με τσιμπούκι.
Q
Quasimodo
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3