Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν έχω μετρήσει πόσες φορές έχω πάει στην Ειρήνη τους τελευταίους δύο μήνες και φυσικά έχω πάψει να γράφω κριτικές γι αυτήν, δεν θα είχε νόημα να επαναλαμβάνω τα ίδια καλά λόγια κάθε φορά. Πιστεύω πως είναι ο καλύτερος και πιο αξιόπιστος κώλος στα μπουρδέλα της Φυλής. Δεν κάνω σύγκριση με στούντιο που προφανώς παίζουν σε άλλη κατηγορία, αν και ειδικά η Ειρήνη θα έκανε άνετα καρριέρα και σε στούντιο. Η αναγνώριση που δείχνει στον τακτικό πελάτη είναι ίσως αυτονόητη αλλά πάντα ευπρόσδεκτη. Το λεπτό και σκληρό σαν πέτρα κορμί της, τα καλοσχηματισμένα βυζάκια με τις πεταχτές ρώγες συμπληρώνονται από ένα κώλο-φωτιά που με την τακτική εξάσκηση έχει αποκτήσει ένα ελαφρώς φουσκωτό δακτύλιο που, αν και πάντα σφιχτός, έχει μάθει να χαλαρώνει και να παίρνει τον πούτσο με σχετική ευκολία. Επίσης και το μουνί της, στο οποίο πάντα κάνω μία στάση, πριν συνεχίσω πιο πίσω, έχει πολύ καλή αίσθηση: αγκαλιάζει τον πούτσο τρυφερά και κολλάει σαν βεντούζα.
Δυστυχώς, χάρη στις παπαριές του μεγάλου πουτανοπιάστη πρώην υπουργού και τις υστερικές κραυγές πολλών από τους συνδρομητές στα σχετικά φόρουμ αυτού του σάιτ, το ελεύθερο στοματικό είναι κομμένο, τουλάχιστον για την ώρα...
Επειδή στην προηγούμενη επίσκεψή μου είχε αναφέρει κάτι για εξετάσεις αίματος την ρώτησα, από ενδιαφέρον πώς ήταν τα αποτελέσματα. Καλά, μου λέει, αρνητικό το τεστ, θέλεις να δεις το χαρτί; όχι βέβαια, σιγά μην δώσω βάση σε τέτοιες μαλακίες! Πάντως αξιέπαινη η προσφορα...
Την διείσδυση στον κώλο πάντα προτρέπω, όχι μόνο την Ειρήνη, αλλά και κάθε κοπέλλα να την ελέγχει η ίδια. Η αίσθηση που αποκτάς με ένα δάχτυλο στο σημείο εισόδου κατά την κίνηση μέσα-έξω είναι θεϊκή και δίνει πολύ ισχυρό και ατέλειωτο οργασμό.
Τώρα τα άσχημα νέα: η Ειρήνη φεύγει οριστικά για τη Ρουμανία την ερχόμενη εβδομάδα. Θα δουλεύει μέχρι και τη Δυτέρα 21 Μαϊου. Θεωρεί ότι με 20 ευρώ την επίσκεψη δεν πάει άλλο. Γιαυτό, όσοι πιστοί του κώλου (και όχι μόνο) προσέλθετε! Εγώ πάντως άλλη μία επίσκεψη θα την κάνω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2012
Στην χώρα της πόσα θα έπαιρνε για την ίδια δουλειά; Εκεί και αν δεν είναι τα πράγματα πολύ πιο άσχημα από εδώ!!!
15 Μαΐου, 2012
ασε μας ρε προμοσορα...
με εικοσι ευρω δεν παει αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
χαχαχαχαχαχα ποσο καραγκιοζακος πρεπει να εισαι....
και γυριζει στη ρουμανια να βγαλει περισσοτερα!!!
αχαχαχαχαχαχαχα το στομαχι μου ρε πουστη αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!

16 Μαΐου, 2012
o κώλος της είναι κουμπαράς χαχαχαχα
17 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρε αρχικαραγκιόζαρε, έχεις συγκρίνει τι αγοραστική αξία έχουν 20 ευρώ έχουν εδώ και τι στην Ρουμανία;;;;
Άντε βρες κάνα μαρούλι να κάνεις διάλογο με κάποιον του IQ σου!
17 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μήπως το καυλί σου είναι μακαρόνι Νο 6;;; Εσύ προφανώς παίρνεις μόνο παρθένες. Φαντάζομαι τη βδομάδα θα σου κάθονται 4 με 5...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5