Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 122 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας ενημερωθεί από το site για την Λαρίσα αποφάρισα να την τεστάρω.
Μεσημέρι Σαββάτου και πετυχαίνω μία περίεργη κατάσταση στην Ιάσωνος. Κάποια σπίτια κλειστά, κάποιοι να συζητούν στον πεζόδρομο και γενικότερα μία αναμπουμπούλα. Μπήκα στο μαγαζί και μου παρουσιάστηκε η Λαρίσα. Δεν ήταν ιδιαίτερα ευδιάθετη αλλά έχοντας διαβάσει τις κριτικές αποφάσισα να περάσω.
Άλλος πελάτης δεν υπήρχε οπότε η κοπέλα ήρθε εμτός 2-3 λεπτών.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και περιγραφές του σωματότυπου της γιατί με υπερκαλύπτουν οι προηγούμενοι συναγωνιστές.
Η Λαρίσα μπήκα κακοδιάθετη στα δωμάτιο. Αφού δεν είχε και κίνηση έξω αρχίσαμε την κουβέντα. Μου είπε ότι νωρίτερα είχε πλακώσει η κάμερα του Star και ο δημοσιογράφος είχε εισβάλει στο σπίτι ψάχνοντας για "αδήλωτες", "οροθετικές" και γενικότερα λαγούς με πετραχήλια... :-)

Μετά από την ολιγόλεπτη κουβέντα μας περάσαμε στο κυρίως πιάτο. Ξεκίνησε με τριψίματα και χάδια στο κορμί μου, εντός ολίγου είχα έρθει σε θέση μάχης.. Την ξάπλωσα και άρχισα να πιάνω και να χαϊδεύω το κορμί της. Την έγλυψα στο μικρό στήθος της και χούφτωσα τα τρυφερά και σφιχτά κωλομέρια της. Πέρασμα καπότας με το στόμα παρακαλώ...
Αρχίσαμε με ιεραποστολικό και ολοκλήρωσα κλασικά με πισωκολλητό.
Πιστεύω ότι εάν δεν της την είχαν σπάσει τα κανάλια και είχε καλύτερη διάθεση θα περνούσα κι εγώ καλύτερα.
Θα την επισκεφτώ ξανά για ένα ακόμη TESTDRIVE ώστε να έχω καλύτερη άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
TestDrive
Μέλος
Εγγραφή:
18 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
3
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2012
επισκεφθηκα και εγω σημερα κατα τις 12 το μεσημερακι τη λαρισα,οντως ηταν κακοδιαθετη.Δεν ειχε γινει μαλλον ακομα το περιστατικο με τα καναλια εμενα τουλαχιστον δε μου ανεφερε κατι...την ειδα λιγο κατσουφιασμενη και την ρωτησα γιατι εισαι ετσι και μου λεει οτι δουλευει εδω και μια εβδομαδα απο τις 10 το πρωι εως τις 11 το βραδι και μεχρι να παει σπιτι να κανει μπανιο κλπ παει 1 το βραδι...το πρωι παλι νωρις ξυπνητηρι για την δουλεια.Υποθετω απλα κουραστηκε...
14 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πω πω μεγάλε η γκόμενα και στον ύπνο της πρέπει να βλέπει πούτσες να την κυνηγούν!Πως αντέχει το μουνί της τόσα παλούκια απορώΧμμμ;
E
Erotiaris26
14 Μαΐου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σιγα..........δεν την σφαζουν κιολας....ας ειναι καλα τα ευρω.....
ολα τα γιατρευουνκαι τους εφιαλτες ακομα
15 Μαΐου, 2012
καλησπερα συναδελφοι πρεπει να ειναι καλη κοπελα απο οτι φαινεται οποιος εχει παει ας καταθεσει πιο στανταρ αποψη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4