Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη βράδυ στις 22.30 , την Καρίνα την είχα πετύχει πιο παλιά σε μασατζήδικο(Φορμιώνος 212)αλλά δεν την είχα πάρει ,
αφού τελείωσα την βόλτα στη φυλής και πέριξ και δεν βρήκα τις κοπέλες που έιχα βάλει στο μάτι(Νικολέτα και Κάρμεν)γύρισα για να δοκιμάσω την Καρίνα.
να πώ ότι ο γνωστός τσάτσος και τι δεν έλεγε για να περάσω...όταν έδωσα το 20αρικο είπε κάτσε να σου αλλάξω το σεντόνι.....
η Καρίνα είναι 24χρόνων απο Ρωσία ξανθιά νταρντάνα με μικρό στητό στήθος και έχει κάτι που με χαλάει....στις περιοχές που καλύπτονται απο το σουιέν
και την κιλότα είναι ακόμα πιο άσπρη...τέλος πάντων , μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει να μου πιάνει συζήτηση για το μασατζήδικο και ότι δεν είχε δουλειά κλπ,
άρχισε με κάποια φιλάκια στο στήθος και στην κοιλιά ένω ταυτόχρονα μου τον έπαιζε , πέρασμα προφυλακτικού πίπα σχετικά καλή και βαθιά ένω έκανε πέρασμα για
αρκετή ώρα και στα αρχίδια ,πήρε την πρωτοβουλία απο μόνη της να ανέβει απο πάνω , άρχισε να κουνιέται και να δίνει αυτή τον ρυθμό αλλά με χάλασε η πολύ κρέμα
που έιχε στο μουνί της , αλλαγή στάσης στα τέσσερα όπου πέρνει καλή στάση που αναδεικνύει την κωλάρα της που είναι αρκετά σφιχτή ,στην αρχή με το που μπήκα στο
μουνί της άρχισε να κουνιέται αυτή μπρός πίσω και να γαμάει τον πούτσο μου , την σταμάτησα και της είπα άσε να σε γαμήσω ήρθα και γέλασε , άρχισα στην αρχή χαλαρα
αλλά μετα άρχισα να την γαμάω με μανία , έδειξε να της αρέσει και ειδικά όταν της έριξα μερικά χαστουκάκια στα κωλομάγουλα , την γαμούσα έτσι για κανα 5λεπτο μέχρι
και τελείωσα , αυτή κάθισε μέτα στο κρεβάτι και ξεφυσούσε για κανα 2λεπτο και με ρώτησε αν θέλω να την γαμήσω πάλι....χαμογελώντας της απάντησα άλλη φορά....
με φίλησε στα μάγουλα και έφυγε....δεν τα κλαις τα λεφτά και δεν βιάζεται μέσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού