Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 241 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα 3 εβδομάδες να χύσω και όπως καταλαβαίνετε οι κάβλες ήταν ανυπόφορες. Τα μπαλάκια μου είχαν φουσκώσει επικύνδινα και η μόνη λύση ήταν να επισκευτώ την πολυαγαπημένη μου οδό Φυλής. Το τυχερό κορίτσι ήταν η Αλεξάνδρα, κοντούλα καστανή πολύ αδύνατη με ίχνος λίπους πάνω της, μικρό στήθος και ποπάκι.

Μόλις μπήκε στο δωμάτιο γδύθηκε και έπεσε πάνω σαν να ήταν πεινασμένη και ήθελε να με φάει. Φιλιά παντού, γλωσσόφιλα, αγκαλιές κλπ. Πίπα με καπότα που δεν το πολυκατέχει το άθλημα, όχι βαθειά και έβαζε και τα 2 της χέρια. Γι' αυτό και το 9 στην συμμετοχή. Πρώτη στάση αυτή από πάνω αλλά κράτησε ελάχιστα γιατί όπως καταλαβαίνετε θα έχυνα αμέσως. Σταμάτησα και άρχισα να την περιποιούμε εγώ, πράγμα που της άρεσε και έδειχνε να απολαμβάνει. Στην συνέχεια μπαίνω μέσα της ιεραποστολικά και με 2 εισχωρήσεις έχυσα μία σεβαστή ποσότητα opethάκια. Κρίμα γιατί ήθελα να την απολαύσω πολύ περισσότερο. Σύνολο μέσα στο μουνί της δεν έμεινα πάνω από μισό λεπτό. Η κοπέλα δεν έφυγε από το δωμάτιο και μου πρότεινε να ξαπλώσουμε μαζί και να χαμουρευόμαστε. Μου ξανασηκώθηκε αλλά εκεί άρχισε να βαράει την πόρτα η τσατσά, αλλά η Αλεξάνδρα την έγραφε. Μετά το χαμούρεμα έφυγε από το δωμάτιο, αλλά με μεγάλη μου έκπληξη ξαναήρθε μέσα για να κάνουμε τσιγάρο. Το κάναμε, μιλήσαμε για διάφορα θέματα, της έδειξα κάποιες φωτογραφίες από το κινητό μου και ξανααποχώρησε γιατί περίμενε έξω κόσμος. Έλα όμως που ξαναήρθε στο δωμάτιο και αρχίσαμε πάλι το χαμούρεμα. Μετά από λίγο βγήκα από το δωμάτιο όπου έπεσε πάλι πάνω μου και φασωθήκαμε για τελευταία φορά. Μου έδειξε ότι στεναχωρήθηκε που έφυγα και της είπα ότι θα την ξαναδώ σε αρκετά μεγάλο χρονικό διάστημα. Αν μπορέσω θα την ξαναεπισκευτώ σύντομα, αλλά το βλέπω λίγο δύσκολο λόγω προγράμματος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού