Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καταδρομική επίσκεψη νωρίς το μεσημέρι, για να δοκιμάσω τη Σόνια που γοήτευσε πρόσφατα αρκετούς συναθλητές.
Φάτσα κορμί κλπ, επιβεβαιώνω τις περιγραφές που προηγούνται.
Έδωσα το 50ρικο γιατί ομολογουμένως το κωλαράκι της είναι πολύ ελκυστικό για τέτοια φάση.
Χαμόγελο και ευγένεια, στο φούλ…. από το σαλόνι μέχρι το αντίο….Χαμόγελο
Προκαταρτικά σχεδόν ανύπαρκτα. Με άφησε να της χαϊδέψω τα μαλλιά της, ομολογουμένως εξαιρετική αίσθηση, τα μικρά αλλά τρυφερά βυζάκια της, πλην όμως οι ρόγες εκτός παιχνιδιού καθώς την πονούσαν λόγω επερχόμενης αδιαθεσίας, ενώ αυτή μου χάιδευε τα αρμίδια…Χαμόγελο
Ακολούθησε πίπα που θα την χαρακτήριζα αρκετά καλή, αργή και ρουφιχτή άνευ deepthroating ή καραμπαλίκινγ. Εγώ γονατιστός στο κρεβάτι αυτή καθιστή, και μετά γονατιστή πάνω στο κρεβάτι δεν μ άφησε να πλησιάσω με το χέρι μου την περιοχή απολύτου ενδιαφέροντος μου παρόλο ότι την διαβεβαίωσα ότι δεν είχα σκοπό να χώσω δάχτυλο παρά μόνο να χαιδέψω κουμπιά και κουμπότρυπες….Θυμός Παρ όλα αυτά, πρόλαβα να διαπιστώσω … γένια τριών τουλάχιστον ημερών….Λύπη
Σε ιεραποστολική στάση έκανα μια πρώτη διείσδυση στο μουνάκι της που είχα καλή αίσθηση αν και είχε λιπανθεί…. με αυτή να παράγει κραυγούλες που όμως δεν με έπεισαν….
Την γύρισα στα τέσσερα, θαύμασα την πραγματικά αξιόλογη θέα και συνέχισα το έργο μου για κανα δίλεπτο στο μουνάκι της πριν κάνω την αλλαγή… προς τον κυρίως στόχο.
Με δέχτηκε στο κωλαράκι της αβίαστα και υπέμεινε τον μάλλον γρήγορο ρυθμό μου για κανα τρίλεπτο χωρίς δυσάρεστες εκπλήξεις… Η αίσθηση ήταν περίπου η ίδια… και έτσι τολμώ να συμπεράνω ότι και η ίδια δεν τραβάει κανα ιδιαίτερο ζόρι και επομένως το δίνει σε καλή τιμή και κόβει πενηντάρικα….Σπασίκλας
Το τέλος επήλθε σε λίγο χωρίς τυμπανοκρουσίες μια και η φάση δεν μου έκανε και πολύ κλικ.Χμμμ;
Ακολούθησε τυπικός αποχαιρετισμός, και αποχώρηση.
Συμπέρασμα: Δεν τρελάθηκα !!! Money Mouth
Το Σονάκι, χαμογελαστό, συμπαθέστατο, αλλά άκρως αντικαυλωτικό. Η συμπεριφορά της κατά την συνεύρεση απόλυτα παθητική… μάλλον λόγω απειρίας. Θεωρώ σοβαρό μειονέκτημα το γεγονός ότι πέραν του απλού, τα μοναδικά προγράμματα που προσφέρει είναι Ισπανικό (με ποιανής τα βυζιά άραγε ???) και κολαράκι.Λύπη
Ιδιαίτερα με χάλασε το ΜΗΝ ΑΓΓΙΖΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!Θυμός που για μένα είναι βασικό ζητούμενο…
Το κοριτσάκι ΔΕΝ είναι για πέταμα πάντως.
Απλά την θεωρώ καλή για ξεμπούκωμα και όχι για καλοπέραση….Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού