Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 191 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απογευμα δευτερας και ειπα να κατεβω για μια τσαρκα στην περιοχη της φυλης καβαλαω το crypton και σε 20 λεπτα ειμαι φυλης περνω ενα,ενα τα σπιτια δεν βρισκω κατι που να με φτιαχνει μετα παω διδυμου τιποτα και εκει λεω τσαμπα κατεβηκαμε σημερα μετα σκεφτομαι δεν παω και απο φωκαιας να δω τι πεζει;Ξεκιναω στα πρωτα δυο σπιτια ξενερα!Μπενω στο τριτο παρουσιαζεται μπροστα μου η Μονικα η γατουλα ωραια γκομενα αλλα δεν ηταν του γουστου μου λεω παω να φυγω με το που κανω να φυγω μου λεει που πας;πρωτα θα με γαμισεις και μετα θα φυγεις!με πιανει απο το χερι και με παει με το ζορι στο δωματιο με βαζει μεσα και κλεινει την πορτα και αρχηζει να με φιλαει της λεω δεν ηπαρχει περιπτωση καταρχην ψαχνω ξανθια.και μου λεει ελα να δεις πως ειναι και με μελαχρηνη με το που αρχηζει παλι τα φιλια αρχιζω να καβλωνω και καταθετω το εικοσαρικο και μενω μου λεει θα δεις οτι θα περασεις καλα εσυ το μονο που θα κανεις ειναι να βγαλεις τα ρουχα και ετσι και εγινε.ερχεται μετα απο ενα δυο λεπτα και μου αρχηζει της ζουζουνιες και κατεβενει σιγσ σιγα προς τα κατω με πλακωνει στην πιπα και αρχηζει να μου πεφτει της λεω αστο μην κουραζεσαι αδηκα της λεω κρατα τα χρηματα και δεν πηραζει μου λεει οχι πρωτα θα χυσεις και μετα θα φυγεις εγω δεν αφηνω τον πελατη να φυγει χωρις να χυσει με βαζει κατω και καθεται απο πανω μου και αρχηζει να χτυπιεται και τελικα με τα χιλια ζορια χυνω ποταμια τελικα περασα ωραια οπως το ειπε δεν το περιμενα.Συμπερασμα;Η κοπελα τιμαει την δουλεια που κανει και τα χρηματα που περνει!Συνχαρητηρια μονικα μου εβαλες τα γυαλια!Στο τελος εφυγα ευχαρηστημενος και καναμε και χαβαλε πολυ καλη κοπελα την συστηνω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
swan
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
33
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού