Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη σήμερα πάλι με την Λαρίσα μιά εβδομάδα μετά για να τσεκάρω αν θα γίνει το νέο στανταράκι μου ή απλά έτυχε να είναι καλά την προηγούμενη φορά....
επίσκεψη λοιπόν σήμερα στις 13.50 και να μην ήθελα να περάσω δεν γινόταν , με άρπαξε και με έβαλε στο δωμάτιο....περίμενε και έρχομαι μου λέει...
ήρθε αμέσως και μου λέει δώσε μου το κινητό σου , της λέω γιατί , για να δώ με πιές άλλες έχεις πάει? όλα αυτά με πολύ διαχυτικότητα και καλή διάθεση
με ρωτάει με την Νατάσα έχεις πάει πώς είναι στην ειδήσεις λένε ότι έιναι όμορφη για πές μου κλπ ,της είπα και αυτή με τη σειρά της μου είπε μια εκδοχή
που έμαθε για το πώς την έπιασαν....αφού την έβγαλα και νέες φωτο για την συλλογή μου(θα τις ανέβασω στον ρομαντισμό)έτσι όρθιοι όπως ήμασταν με άρχισε
στα γλωσσόφιλα , τα φιλιά στον λαιμό και στο στήθος ,μου είπε ότι το 69 και το ακα το σταμάτησε(προσωρινά είπε )με έριξε στο κρεβάτι και άρχισε να μου γλύφει
τα αρχίδια για αρκετή ώρα , πέρασμα προφυλακτικού και πίπα καλή και βαθιά , πρώτη στάση με αυτή απο πάνω όπου της αρέσει να δίνει ρυθμό άλλα όταν της είπα
σου αρέσει να γαμάς τον πούτσο μου άντι να σε γαμάω εγώ μου απάντησε κάνε μου ότι θέλεις .... δεύτερη στάση στα όρθια όπου μου έδωσε και ένα χαστουκάκι γιατί
όπως την γάμαγα 1-2 φορές η πλάτη της ακούμπησε στην κρύα επιφάνεια του καθρέφτη και δεν της άρεσε.....
στήσιμο στα τέσσερα , πήρα απο μόνος μου το τζέλ που είχε ακουμπισμένο στο κομοδίνο έβαλα λίγο στην κωλοτρυπίδα της και μπήκα μέσα της , άρχισα να την γαμάω στην
αρχή αργά και μετά γρήγορα και με μανιά , δεν δυσανασχέτησε καθόλου και φώναζε χύσε με χύσεμε ,μετα απο λίγο ήρθε το τέλος ,έχει καλή διάθεση και δεν βιάζεται ,
βέβαια πιστεύω ότι Κυριακή μεσημέρι είναι η καλύτερη ώρα γιατί δεν έχει κόσμο και οι κοπέλες δεν βιάζονται....την συστήνω παίδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2012
Τα γλωσσόφιλα τι τα θες ρε αρχηγέ; Money Mouth
30 Απριλίου, 2012
Πάντως είναι τίμια........και της αρέσει το γαμίσι πολύ...................Μεγάλο χαμόγελο
12 Μαΐου, 2012
Κυριακή μεσημέρι είναι καλύτερα από καθημερινή πρωί δλδ?Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3