Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα στις 12.50 , όταν μπήκα στο σπίτι η Αννα ήταν το κουζινάκι και μιλούσε νευριασμένα στο κινητό ,
η τσα τσα μου είπε ότι δουλεύει η Αννα(χωρίς να μου πει πρόγραμμα),είχα πάρα πολύ καιρό να περάσω έτσι έδωσα τα λεφτά και πέρασα στο δωμάτιο.
ξεντύθηκα πλύθηκα ξάπλωσα και περίμενα και περιμένα και πέίμενα.....η Αννα με κάποιον τσακωνόταν στο τηλέφωνο έγω ήμουν ήδη στο δωμάτιο και
αυτή ακόμα να έρθει , άραξα έβλεπα μια ρετρό τσόντα και περίμενα ,μπήκε στο δωμάτιο πολύ μανουριασμένη χαιρέτησε και άρχισε να μου παίζει τον
πούτσι μου και να μου γλύφει τα αρχίδια ίσα ίσα μεχρι να καυλώσω , πάει να περάσει προφυλακτικό και της λέω θέλω ακα ,γυρίζει νευριασμένη και
μου λέει χωρίς? χωρίς δεν κάνω , της λέω πως δεν κάνεις δεν είναι η πρωτη φορά που περνάω....δεν κάνω μου ξαναλέει δεν άκουσες τι έγινε απέναντι?
τι της λέω κάνοντας τον ανήξερο....και μου λέει για την Νατάσα και κατηγορούσε γενικά τις Ρωσίδες....πέρασμα προφυλακτικού και πίπα πραγματικά
αερόπιπα , καμιά σχέση έτσι όπως την ήξερα....ένα λέπτο το πολύ και με ρωτάει πολύ απότομα πώς θές...από πάνω της λέω έλα , οκ μου μου απαντάει
αλλά για λίγο γιατί δεν μπορώ....δεύτερη στάση στα τέσσερα όπου ανέβασε πολύ ψηλά την λεκάνη της και δεν μπορούσα να γαμήσω καλά ,
εχυσα μετα απο λίγο μόνο και μόνο απο της καύλες που είχα λόγο του ότι μια βδομάδα δεν γάμησα καθόλου.....δεν ξέρω με ξενέρωσε πολύ....
μιά άλλη συμπεριφορά.... ποίος ξέρει φταίει το σκηνικό με την Νατάσα ή τηλεφωνική διένεξη που είχε? πάντως έγω απογοητεύτηκα και δεν ξαναπερνάω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.826
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2012
Τι το ρωτάς, φυσικά και φταίει το σκηνικό στο τηλέφωνο.
εσύ στη δουλειά σου ποτέ δεν έχεις νεύρα;
Q
Quasimodo
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1