Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογοητευμένος απ το "υλικό" στην πλειονότητα των σπιτιών της περιοχής και έχοντας κουραστεί στα μπες-βγες,με την ώρα να έχει πάει 1.30 το ξημέρωμα,είπα να μπω στο τελευταίο σπίτι που τσέκαρα.Στο επάνω μαγαζί λοιπόν,βγήκε μια ξανθούλα,λεπτούλα,με μικρό βυζάκι,ωραίο σωματάκι και όμορφο κωλί.Κουρασμένος απ το ψάξε,το είδα σαν "λύτρωση".Έδωσα το 10άρικο και μπήκα.Με το που μπαίνει,με πετυχαίνει στον νυπτήρα κοντά."Πέρασε από δω" μου λέει επιτακτικά,ενοώντας προς το κρεβάτι...καλά της λέω,χαλάρωσε...έχω δουλεία μου λέει και κατευθύνεται προς τον διακόπτη-ροοστάτη.Προσπαθεί να ρυθμίσει την ένταση στο φως,αλλά δεν πετυχαίνει κάτι και το παρατάει..Πέφτουμε στο κρεβάτι,μου τον παίζει λίγο,εγώ της τρίβω το μουνί και μου περνάει την καπότα.Σε ερώτησή μου "από που είσαι Μαρία"? η απάντηση ,"δεν σου λέω,είναι μυστικό"...θα είναι σε μυστική αποστολή μάλλον..Ρε δε γαμιόμαστε...
Στα της πράξης τώρα.Πίπα σχετικά τυπική,1-2 στάσεις και τελειώνω με αυτήν στα 4 και θέα το τρελό κωλί της.Για πότε έβαλε το βρακί και εξαφανήστηκε,ούτε που το κατάλαβα...Άοσμα,άχρωμα,μια κούρσα με τον χρόνο....Ξεπέτα σκέτη!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 24, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού