Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καρφωτη επισκεψη λοιπον στο κοριτσι που εχεει τρελανει το σαιτ τις τελευταιες μερες...ετοιμαστηκα καταλληλως και σκαω μυτη στην εμμα...οραια κοπελιτσα οπως την εχουν περιγραψει κ οι προηγουμενοι .....σκεφτομουν για προγραμμα αλλα λεω ας κανω μια αναγνωριστικη πρωτα(καλα που πηρα το 30ρι).εχοντας διαβασει ολες τις κριτικες ειμαι με την καλη μου διαθεση κ γεματος ορεξη....μπαινει μεσα η κοπελια..και κατ ευθειαν περναει την καποτα...οταν λεω κατ ευθειαν εννοω βγαζει σουτιεν κ περναει καποτα.ουτε 30 δευτερολεπτα...δεν πτοουμαι...συνεχιζω για προκαταρκτικα...ουτε λογος....μια πιπα πολυ καλη...με λιγο γλυψιμο στις μπαλες αλλα συνολικης διαρκειας 1,5 λεπτο.δευτερη φρικη....λεω δεν πειραζει...μου λεεει πως κ της λεω ελα απο πανω...ανεβηκε κ εκανε την αγγαρεια της..γτ μονο ετσι θα το χαρακτηριζα....μετα ιεραποστολικο σε στυλ νεκροφιλιας...και στα 4 που την σφυροκοπησα για να τελειωσω...γτ δεν ειχα καυλωσει ουτε στο 50%...που συνηθως υποφερω απο προωρο τελειωμα...αυα λοιπον κυριοι....
σημειοτεον πως πηγα 8μιση γιατι θελω να τις πετυχαινω στην αρχη της βαρδιας να μην ειναι κουρασμενες η οτιδηποτε αλλο...
προσωπικη αποψη πως βαριοταν παρα πολυ....αλλα παιζει κ η χημεια..τι να πω..οσο απο τη μερια μου παντως πηγα πλυμμενος κτλ....ολα κομπλε οπως παντα για να πετυχω το καλυτερο αποτελεσμα.....
λες να ταν φουσκα??????ειδομεν

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού