Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στις 14.30 ,η Λαρίσα είναι μια ξανθιά Ρουμάνα με μέτριο πρόσωπο κανονικό σώμα ύψος 1,67 άβυζι με πίρσινγκ στον αφαλό και στην γλώσσα ,
τατου(θα ανεβάσω φωτό στον ρομαντισμό)ωραίο κωλαράκι (θα ανεβάσω φωτό στον ρομαντισμό) και σε 2 μήνες γίνεται 23 , ήρθε στην Ελλάδα πριν ενάμιση χρόνο και δούλευε
πάλι φυλής αλλά ήταν μελαχρινή , σήμερα το μεσημέρι δεν είχε καθόλου κόσμο και μπήκαμε μαζί στο δωμάτιο , εγώ ξεντυνόμουν και πλενόμουν και αυτή είχε ξαπλώσει μπρούμυτα
με κοιτούσε από τον καθρέφτη και κουνούσε το κωλαράκι της , έδειχνε να βαριέται αλλά τα πράγματα δεν ήταν έτσι ,πήγα και ξάπλωσα απο πάνω της(πώς δεν την έλιωσα χα χα χα)
και άρχισα να την φιλάω στην πλάτη στον λαιμό και στα κωλομάγουλα όπου γαργαλιέται, ανταλλάξαμε μερικά γλωσσόφιλα και της λέω να βγάλω φωτό τα τατού σου , αμέ μου λέει γιατί όχι ,
σου αρέσουν τα τατου με ρωτάει , ναι τα βλέπω σε γυμνα γυναικεία κορμία της απαντάω και γελάει , γύρισα ανάσκελα και άρχισε πίπα αρκετά καλή και υγρή ενω γλύφει και
αρχίδια αν της το ζητήσεις την γύρισα σε στάση 69 και έγλυψα και τις δύο τρυπούλες της , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή από πάνω ,μετά αλάγη στάσης σε ιεραποστολικό
οπού έβγαζε την γλωσσίτσα της προκλητικά και φαινόταν και το πίρσινγκ που έχει στη γλώσσα ,την στήνω στα τέσσερα βάζει λίγο τζέλ και μπαίνω σχετικά εύκολα στο κωλοτρυπήδι της ,
πέρνει ωραία στάση και ο πούτσος έχει την άνεση να μπει μέσα της ολόκληρος , όχι σαν μερικές που τον πέρνουν μέχρι τη μέση , δυνατό σφυροκόπημα και έτσι ήρθε το τέλος ,της ζητάω
έτσι όπως είναι να της βγάλω φωτό και τον κώλο και δέχτηκε ,καθός ντυνόμουν έιχε πάρει το κινητό μου και κοίταγε της φωτό...στο δωμάτιο έκατσε 20 λεπτά(δεν είχε και δούλευα)
την προτείνω αλλά να ξέρετε ότι έσεις πρέπει να την οδηγείτε και δεν λέει όχι....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού