Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη έγινε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 03.00 , πήγα καρφί στην Αννα μετα την κατάθεση στην Καρολίνα γιατί από την μία βαριόμουνα να ψάξω και απο την
άλλη ήξερα ότι θα περάσω καλά....για την Αννα τα έχω ξαναπεί είναι απο την Πολώνια καστανή με σγουρό μαλλάκι , λεπτή κοντά στο 1,68 βυζιά 2,5+ και λίγο πεταχτά δόντια ,
εδώ και κανα τρίμηνο κάνει φούλ πρόγραμμα που ανακοινώνεται στο σαλόνι(πρίν έκανε μόνο ακα τελειωτικό στο στήθος), με πέτυχε την ώρα που έπλενα τον πούτσο μου
στον νιπτήρα και άρχισε γελώντας να μου χουφτώνει τα κωλομέρια μου....και να με φιλάει στην πλάτη , σκουπίστηκα την ξάπλωσα στο κρεβάτι της σήκωσα την φουστίτσα
που φορούσε και άρχισα να της γλύφω το μουνάκι της , μετά ανέβηκα πάνω της και γαμούσα τα βυζιά της , μου λέει η σειρά μου , γυρίζω ανάσκελα και αρχίζει να μου
γλύφει τα αρχίδια για αρκετή ώρα και βασανιστικά κατά μήκος τον πούτσο μου χωρίς να τον βάζει όλο μέσα στο στόμα της , μετά απο λίγο το έβαλε μέσα στο στόμα της ,
η πίπα της είναι πολύ καλή και υγρή και χέρια δεν χρησιμοποιεί , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή απο πάνω μου όπου είχε γείρει το κορμί της
πάνω στο δικό μου και ανταλλάσσαμε γλωσσόφιλα , αλλάγη στάσης στα τέσσερα πρώτα απο το μουνί της που είναι αρκετά στενό , μετα απο λίγο βάζει λίγη κρέμα και
μπαίνω στο ν κώλο της , στην αρχή την γαμούσα αργά τρίβοντας και το μουνάκι της και μέτα γρήγορα και δυνατά όπου αντέχει και δεν διαμαρτύρεται ,
βγαίνω απο μέσ της την ξαπλώνω βγάζω το προφυλακτικό και τελείωσα στο στόμα της όπου συνέχισε να με γλύφει για αρκετή ώρα αφου είχα τελειώσει και ξανακάυλωσα...
σχεδόν 15 λέπτα στο δωμάτιο δεν βιάζεται ποτέ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.110
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2012
μια ενημέρωση για την αννουλα! την επισκέφτηκα προ λίγων ημερών! όλα καλά.. απλώς έκοψε το ακαποτο Χαμόγελο
(Updated: 29 Αυγούστου, 2012) 01 Αυγούστου, 2012
την επισκέφτηκα απόψε που ήταν όλα κλειστα στην φυλή και πέριξ αυτής...
Πολύ καλή,ζεστή,καθαρή,προσφέρει οτι ακριβώς προανέφερε ο n.smirni76 μόνο οτι δεν κάνει ακάπωτο τσιμπούκι.Τα αρχίδια όμως στα γλύφει κανονικότατα
και με πολύ ταλέντο μάλιστα,δεν βιάζεται και ας γινόταν απέξω της καργιόλας απο κόσμο.
Κωλαράκι ψιλοσκεσκισμένο αλλα πολύ ωραία αίσθηση...Εκεί κατέθεσα
'Αξιο 20ευρο 8α ξανατιμηθεί
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2