Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχει δεν εχει μιση ωρα που γυρισα σπιτι με ενα χαμογελο μεχρι τ'αυτια!!!Η κοπελα ειναι οτι ακριβως περιγραφουν οι προλαλησαντες και θεωρω απο τα καλυτερα sex ever!!! Με πιπα deepthroat για σεμιναριο!!! Ειχα παει προχτες και η ουρα ελεγε οτι θα εφευγα σε περισσοτερο απο 2 ωρες απο εκει μιας και απο οτι διαπιστωσα η κοπελα ενω ειχε πελατες να περιμενουν δεν ξεπετουσε κανεναν!!!Και επεισης η τσατσα δεν εκαμνε τπτ απο τα γνωστα σπαστικα (χτυπηματα πορτας ανεβασμα μουσικης κλπ) Αυτο ητανε και αλλος ενας λογος που ειπα"Θα επανελθω συγουρα" Περασα με το 40Ε και θεωρω οτι ητανε εντελως VFM μιας και η ολη φαση ειχε απο gfe μεχρι τρελλο γαμησι!Κουβεντουλα χαιδεματα τριψιματα και συνεχης αυξηση του ρυθμου που περασε απο μια τρελλη deepthroat πιπα με το αναλογο καραμπαλικινγκ σε ξεφρενο γαμησι σε 3-4 στασεις και πανηγυρικη καταληξη στην αγαπημενη μου σταση με την Εμμα ξαπλωμενη μπουμυτα και εγω γονατισμενος και καθιστος στους γλουτους της να τη γαμαω πισοκωλλητα περνωντας αναμεσα στα τα ενωμενα ποδια της!Το τελος ηρθε ετσι με δυνατο σφυροκοπημα και εμεινα να σπρωχνω τουλαχιστον αλλα 2 'αφου ειχα τελειωσει χωρις κανενα σημαδι βιασυνης απο μερους της! Ηδη αρχιζω να προγραματιζω την επομενη μου επισκεψη μιας και συγουρα δεν χορτενεται με μια!!! Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμμα
Stormbringer
Μέλος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
22
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού