Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στο Χριστινακι κατα τις 10 το βραδυ,δηλαδη μια ωρα μετα την καταθεση στη Σονια(υπαρχει κριτικη).Τη Χριστινα την εχω παρει πολλες φορες τα τελευταια χρονια και η ρουφιανα καθε φορα ειναι και καλυτερη.Εχει τοση πολυ ενεργεια την οποια στην μεταδιδει και εσενα και σε κανει τουρμπο.Την υποδεχτηκα ορθιος με το παντελονι ημουν ακομη(δεν προλαβα να γδυθω) και αυτη με βουτηξε στις αγκαλιες,τα φιλια,τα χουφτωματα και ολα τα συναφη.Στη συνεχεια μου τα εβγαλε ολα για να εμφανιστει το εργαλειο το οποιο ειχε αρχισει την ανεγερση και ετσι συνεχισε με ενα μαεστρικο γλυψιμο στα @@@ και στη συνεχεια τα ρουφαγε ενα-ενα(πωπω τα γραφω και καβλωνω παλι απ τις εικονες που μου ερχονται στο μυαλο Ντροπή )Μιλαμε τετοιο ρουφηγμα δεν μου χουν ξανακανει ουτε σε στουντιο αλλο πραγμα η Κριστιν Γλώσσα .Μετα συνεχεια με δυναμικη πιπα αφου εννοειται βαλαμε το λαστιχο ενω εγω παραλληλα συνεχιζα τα χουφτωματα και τα γλυψιματα οπου μπορουσα.Πρωτη σταση ξεκινησαμε με ιεραποστολικο πολυ δυναμικα και με παθος και δευτερη και τελευταια σταση στα τεσσερα με δυνατο σφυροκοπημα και καποια σκαμπιλακια στα κολομερια της μεχρι να ερθει το τελος.
Αφου τελειωσαμε την συνουσια ξαπλωσα στο κρεβατι να μου κανει μασαζ καθως πριν της ειχα αναφερει οτι ειχα πιαστει απ το γυμναστηριο και ειπε οτι θα μου εκανε για να ξεπιαστω(και σαν καλο κοριτσι κρατησε το λογο της).Αφου τελειωσε με το μασαζ με πλακωσε στα φιλια και μετα αποχωρησε.

Συνολικη παραμονη στο δωματιο 15λεπτο γεματο....καποια στιγμη ο τσατσος δυναμωσε τη μουσικη αλλα η Χριστινα δεν εδωσε σημασια βεβαια.
Πραγματικα η Χριστινα ειναι το κατι αλλο......Πουτανες υπαρχουν πολλες Χριστινα μονο μια Μεγάλο χαμόγελο Πωπωπωπωπωπωπω ονειρο ζω μη με ξυπνατε!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού