Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηταν από τα πρωτα σπιτια που μπηκα σημερα.Στο σαλονι εμφανιστηκαν δυο κοριτσια,η ξανθια ελενη και η καστανη καρινα,με ατελειες σαφως και οι δυο όμως όταν ηρθε και καθισε στα ποδια μου η καρινα η κατασταση εγινε μη αντιστρεπτη..Παρολο που ειπα να κανω μια βολτα ενώ υπηρχε μια αισθηση στυσης στο σαλονι,βγαινοντας από το σπιτι και περπατωντας η στυση ολοκληρωθηκε πιανοντας τα ανωτερα επιπεδα,κοινως μου χε σηκωθει για τα καλα και ας υστερουσε κυριως στην οδοντοστοιχια που ως χαρακτηριστικο της ειχε τα στραβα δοντακια αλλα και το μετριο προσωπο.Το σωμα όμως αλλα και η καβλα που ανεδυε αντισταθμισαν τις ατελειες, και το κατω κεφαλι ειχε αποφασισει για τα καλα πια.Μετα από μια επιθεωρηση της φυλης επεστρεψα για να τη παρω στα ορθια εχοντας τη και προσωπο και πλατη,,από πανω μου αυτή βλεποντας τη πλατη της και μενα καθιστο στο κρεβατι με τα ποδια ν ακουμπουν στο εδαφος,ιεραποστολικα,και παλι πισωκολλητα στα ορθια οπου και τελειωσα.Το τσιμπουκι το παρεκαμψα αφου αν μου τον επαιρνε στο στομα ακαποτα θα τελειωνα με τη καβλα που ειχα.Ιεραποστολικα που για μενα παιζει μεγαλο ρολο, για λιγα λεπτα ειχε ζεστη συμμετοχη.Γενικα δεν με προβληματισε και μαλλον θα τη ξαναπαρω γιατι είναι από τις καβλιαρες γυναικες εχω την εντυπωση.Στο σαλονι αλλα και στα δωματια ειχε αρκετη κινηση προς μικρη μου εκπληξη,επομενως η καβλα που διαχεοταν στον αερα ισως να μην ηταν τελικα μονο στο μυαλο μου..
Υ.Γ Τωρα ειδα και τη κριτικη του dimit,οποτε οι καλες εντυπωσεις μαλλον επιβεβαιωνονται..ενω καποια φιλακια στο στομα τα ειχαμε επισης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 21, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού