Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σήμερα στην Τρίτη βάρδια,η κατάσταση ήταν γενικά μέτρια..Αν εξαιρέσουμε 2-3 κοπέλες,το Μετάξι είχε μπάζα και γύφτισες(νέα μόδα).Τα "καλά" έδειχναν να βαριούνται,οπότε δεν ενέδωσα.Έψαχνα να βρω κάτι που να με καυλώσει με το παρουσιαστικό και το ύφος....Τελικά το πέτυχε η Ανέλια εκ Βουλγαρίας.Καυλόφατσα, νάζι και νορμάλ σωματάκι.10 ευρουλάκια, νορμάλ πρόγραμμα και με 20 κώλο..Ευτυχώς,περιορίστηκα στο 10άρικο...Πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο εργαλείο και ξεκίνημα πίπας αδιάφορης...Φόραγε ένα baby-doll,έκανα αμάν μέχρι να βγάλει λίγο τα βυζιά έξω.Μετά το κλαρίνο,την γύρισα στα 4,για να βλέπω και να πιάνω την κωλάρα της.Α! κατά τη διάρκεια της πίπας ρεύτηκε και όταν γύρισε στα 4,το μουνί της έριξε 3 κλανίδια.Πολυδουλεμένο και αυτό και η σούφρα.Για να μην πολυλογώ,τελείωσα έτσι,με αυτήν στα 4.Γενικά τίποτα το αξιόλογο.Η γκόμενα δεν ξέρω τι είχε πάρει...μου ζάλισε τα αρχίδια με την πολυλογία της και πριν και μετά το γαμήσι.Σούργελο και ο μαλάκας ο τσάτσος,διαφήμιζε κοπέλα "επαγγελματία"....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Ανέλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
4 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5
Πόντοι:
1.300
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2012
έλιωσα στο γέλιο χαχαχα!!! ρε φίλος , χωρίς να θέλω να σου κάνω κριτική , μόνο και μόνο απ τις φώτος του μπουρδέλου εγώ ούτε με καπότα δε θα της το βαζα στο στόμα. Πως πάτε στα μέρη αυτά? Με λίγα λεφτά παραπάνω θα περάσετε καλύτερα και πιο αξιοπρεπώς χωρίς πακιστανίλα,κωλίλα,ποδαρίλα και γύφτισσες. Απλή απορία!!! Εμμμμ
21 Απριλίου, 2012
Υπάρχει μια μουνάρα τραγουδίστρια στη Βουλγαρία με το όνομα Ανέλια ψηλέ.Δε θα με χάλαγε να τη γαμούσα κι ας έτρωγε και τις μύξες της.Μεγάλο χαμόγελο
5/5
L
lithin
21 Απριλίου, 2012
στο μετάξι τι περιμένεις να βρεις?Χμμμ;
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συνάδελφε.....απ τα ανώγια στα κατώγια.Το έχεις ακούσει αυτό? Όταν τα έσοδά σου πέφτουν στο 1/3 και οι λογαρισμοί,ασφάλειες και λοιπές υποχρεώσεις τρέχουν,όταν σε καθυστερούν στο μισθό για μήνες......απ τα στούντιο με πολλά έξτρα,πέφτεις εδώ....με κατάλαβες νομίζω...
21 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ψηλός εδώ..Μεγάλο χαμόγελο Αν είναι μουνάρα,καθαρή κτλ....πολλά δεν θα με χάλαγαν κι εμένα ...χαχα
22 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατάλαβα και πολύ καλά μάλιστα! Κουράγιο φίλε...Χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6