Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα το σχολασμα απο την εργασια και παρ ολο που ημουν κομματια ειχα διαθεση να ριξω ενα γαμησακι,επηρεασμενος απο την καλη κριτικη του προφεσορα για τη μιρελα και μιας και μ αρεσουν οι gfe κατασεις ειπα να την τιμησω!!τη βρηκα σ αυτο το οικημα στη δευτερη βαρδια μαλον γιατι η επισκεψη εγινε γυρω στις 17:30..απο εμφανιση προσωπικα δεν μου αρεσε και τοσο αν δεν ειχα διαβασει κριτικη δεν θα εμπαινα...περιγραφη για τουσ τυπους μινιον κορμι αδυνατουλα και κοντουλα μελαχροινη με καπως πεταχτα ματια και φατσα ψιλοχαλια εχει και κατι τατοο παλιας σχολης στο μπρατσο αν θυμαμαι καλα!στα του δωματιου τωρα,μπηκε με κεφι και κυριολεκτικα χυμιξε πανω μου με προσπαθειες για γλωσσοφιλα αν και δεν εχω θεμα μ αυτα τη συγκεκριμενη προσπαθησα να την αποφυγω οχι και με μεγαλη επιτυχια παντως!η πιπα της σε καλα επιπεδα φιλοτιμη και βαθια αλλα οχι και κατι τρελο (εμενα μ αρεσει πιπα τυπου ιβαννας απο διδυμου)επειδη δεν ειναι και πολυ του γουστου μου δεν ειχα στυση 100%περιπου γυρω στο 80..ακομα κι ετσι εκανε σχολιο πως την εχω χοντρη,,,εκει σκεφτηκα τη δικια μου και τι τραβαει οταν ξεσκιζομαστεΓλώσσα!!δυο στασεις αυτη απο πανω και ιεραποστολικα οπου και τελειωσα..πολυ σφιχτο μουνι γενικοτερα και εντονα βογκητα οπου σιγουρα μας ακουσαν απ εξω...τα αρνητικα τωρα της φασης δεν μου εβγαλε την αισθηση της καθαριοτητας και γ αυτο κολαγα σε γλωσσοφιλα και τετοια και οταν εχυσα και βγηκα μου ηρτθε και μια ψιλομποχα αυτο ομως που εχω να τονισω ειναι το εξης οταν την ειχα απο πανω ειχε γαντζωθει πανω μου και με φιλαγε στο λαιμο καποια στιγμη το εκανε εντονα και μου εκανε ΠΙΠΙΛΙΑ κανονικοτατη...απαραδεκτο για πουτανα που ξερει τη δουλεια της..ευτηχως που η δικια μου λειπει εκτος αθηνων αλλιως θα ειχα θεμα!προσοχη οι παντρεμενοι και οι σχεσακηδες...σε γενικεσ γραμμες ειναι φιλοτιμη αλλα εγω δεν θα ξαναπαω!το οικημα πεντακαθαρο οπως και το δωματιο με ολα τα κομφορ!καλα γαμησια και προσοχη μαγκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
Υπηρεσίες
kayto_sperma
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
21
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού