Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γεια χαρά,

Πήγα πριν πάω στη δουλειά νωρίς το πρωί. Μεγάλη Δευτέρα ήταν. Μπαίνω μέσα εμφανίζεται η Άννα, μετριο ανάστημα, ωραία βυζακια με 2 τραγανές ρογίτσες υπέροχο κώλο, μέτριο χαμόγελο. Με βάζει μέσα ο τσάτσος που μου είπε αν βιάζομαι να μου πάρει εκείνος τσιμπουκάκι "μετάαααβολη" του λέω ποιος ξέρει πώς τον κοιταξα και έφυγε τρέχοντας και σε ένα λέπτο μπούκαρε η Άννα. Η Άννα λοιπον μου ειπε οτι είμαι ο πρώτος της πελάτης και ζήτησε να μην είμαι άγριος (πρώτη ξενέρα), της χαμογέλασα και της είπα ότι θα προσπαθήσω, με ξαναπαρακάλεσε (2η ξενέρα), αρχιζει να μου τον παίζει (3η ξενέρα) της λέω "κάβλα αυτό το κάνω και τζάμπα" αρχίζει να γλύφει τις μπάλες μου ήταν φρεσκοξυρισμένες και από τον τρόπο που το δουλευε το γούσταρε αυτό.... μετά πήγε να γλύψει το εργαλείο ξεσκούφωτα τη σταμάτησα μου έβαλε την καπότα ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ (4η, 5η, 6η, 7η ξενέρα - από εδώ και κάτω όι ξενέρες θα είναι πολλαπλές) τη σταμάτησα και ζήτησα μια ισπανική για να αναπτερώσει το ηθικό μου, μου είπε οτι δεν της αρέσει (8η, 9η, 10η, 11η, 12η, 13η) τον παιζω λίγο να μου σηκωθεί της ζητάω να γυρίσει στα 4 μου είπε οτι κωλο δε δινει γιατι θα την ΜΠονέσω.... της είπα οτι θέλω να χύσω όμορφα και όχι με μαλακία... της χαιδεύω την κλειτορίδα και μου τον πιάνει και μου βάζει μόνο το ψωλοκέφαλο μέσα, το υπολοιπο απ'εξω... της λέω "ρε Άννα άσε με να μπω" "ουόχι είσι ου προυώτος μουράααακι μου κι πουνάου¨" (σε ποια ξενέρα είχαμε μείνει; σιγουρα έιμαστε στην 68η, 69 δεν έχει, θα πάω κατευθείαν στην 70η) αρχίζω να σπρώχνω εγώ, αυτή να κρατά κόντρα, αρχίζω να αγριεύω και χτυπώ τα βυζιά της, αυτή τρομάζει, της λέω να σκάσει και γίνομαι πιο μαλακός, εννοειται ότι δεν ήθελε να μπω μέσα της. Της ζητώ να τελειώσω επάνω της και τι μου λέει "μουράκι μου έχει χαλουάσει ο σίφουνας". της λέω γύρνα στα 4 να τελειωσω δε θα μπω όλος μέσα... γυρίζει και εγώ με θέα τον κώλο της αρχίζω να σπρώχνω μαλακά για να μη μιλήσει και μετά από ένα 3λέπτο τελειωνω. Φυσικά μόλις έβγαλα τη βάλανο από μέσα της άνοιξε την πόρτα που δεν την έκλεισε και έφυγε τρεχοντας.... Τόσο χάλιας είμαι; Μήπως ήταν η τιμωρία της Μεγ Εβδομάδας;

η χειρότερη επίσκεψη έβερ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2012
Στο 66Δ γαμησες οχι στο 66Α... Γλώσσα
C
COBRA1986
20 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχαχαχα έχεις δίκιο φιλαράκι... αν και απο ότι είδα απο κριτικές τα ίδια πρεπει να ειναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2