Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εμμα,Ρουμανα 27 χρονων εδω και λιγες μερες,πολυ ομορφο προσωπο ειδικα στα ματια,σχεδον ξανθο μαλλι ισιο με ενα αριστοκρατικο φουσκωμα πανω απ'το μετωπο,κορμι χαλαρο πλεον και λογω αδυνατισματος με μετριο πεσμενο βυζακι με ρωγα καγκελο μονιμα καυλωμενη.
Ειχε κανει πολυ δυνατη πρεμιερα πριν τα Χριστουγεννα περιπου,ειχε κανει αρκετο θορυβο αλλα εμενα η δικη μου εμπειρια ηταν τυπικα καλη τοτε.Ομως δε την εβγαλα απ'το μυαλο μου μιας και ειναι και ερωτευσιμη λογω προσωπου αλλα και λογω των βρωμικων παιχνιδιων που μου ειχε κανει οπως ατελειωτα γυμνα πουτσοτριψιματα και κωλογλειψιμο ως φυσικη συνεπεια του αρχιδογλειψιματος.
Οποτε ξαναπηγα αποψε καρφωτος για παρομοιες εμπειριες,φαινοταν ακομα απ'το σαλονι πολυ ευδιαθετη μιας και ξεκουραστηκε 2 μηνες και περασα με 40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι.

Περιμενα καμια 40 λεπτα στο μεσαιο δωματιο μεχρι να ερθει λογω του οτι ο διπλανος στο ενδιαμεσο ανανεωσε τη συνδρομη για 2ο γυρο αλλα οση ωρα περιμενα ακουγα live τσοντα ακριβως διπλα μιας και τα κρεβατια ειναι σχεδον κολλητα χωρισμενα με εναν ψευτοτοιχο.
Ερχομενη στο δωματιο ηρθε και εκατσε στο κρεβατι και ηθελε να μου πει ολα τα νεα της σε πολυ χαλαρο ρυθμο σα να ηταν η γκομενα μου,οποτε εγω την τραβηξα προς το μερος μου και διασταυρωσαμε τα ποδια σε στυλ χελιδονακια ωστε να ακουμπαει ο πουτσος στο μουνι οπου γρηγορα πηρε την ανηφορα και κοντεψε να μπει μεσα απο μονος του.Την αρπαξα και την αρχισα στα γλωσσοφιλα και αυτη αμεσως με καβαλησε και αρχισε να κουνιεται σα να γαμιεται εχοντας την πουτσα απο κατω της ενω συγχρονως σαλιωνε το δαχτυλο της και ετριβε το πουτσοκεφαλο.Επεσε πανω μου με αγκαλιασε σφιχτα και ειχαμε αλλο ενα ξεσπασμα με παθιασμενα γλωσσοφιλα.

Εγειρε στο πλαϊ για πιπα και μου γυρισε το μουνακι και τη σουφρα για δαχτυλα τα οποια εφαγε βαθια και αδιαμαρτυρητα.Μου εγλειψε τ'αρχιδια με μανια σε βαθμο που αναγκαστηκα να της πω πιο σιγα μη τυχον και της μεινει κανενα στο στομα.Οταν το γλειψιμο αρχισε να κατεβαινει σηκωσα στο πλαϊ οπως κατουρανε τα σκυλια το ενα ποδι μου και αμεσως επιτεθηκε με μανια στον κωλο μου τον οποιο εγλειψε και προσπαθουσε να χωσει τη γλωσσα της οσο πιο μεσα μπορουσε!!Ουτε εγω δε γλειφω με τετοια λυσσα κωλοτρυπιδες που θεωρουμαι ο μετρ του ειδουςΚουλ
Η πιπα ηταν σφιχτα εξαφανισματα του πουτσου με βογγητα απο μερους της σα να ηθελε να τον φαει κανονικα.Τι deepthroat και βαθια μπουκωματα...η γυναικα κατεβαζει σπαθια οπως την βλεπω.

Στησιμο ανασκελα με μαξιλαρι κατω απ'τη μεση για γλειφοκωλι στη σουφρα της αρχικα και γλειφομουνι σπεσιαλ με δαχτυλα στον κωλο οπου σπαρταρουσε και μου τραβουσε νυχιες στα μπρατσα.
Παλι γλωσσοφιλα,αγκαλιες και τετοια και πρωτη σταση πισωκολλητο οπου με το που τον εχωσα αρχισε να χτυπιεται αυτη μπρος πισω σαν κομπρεσερ.Επειδη ομως θελω να ελεγχω εγω το ρυθμο της εριξα λιγο τις στροφες,την καρφωσα βαθια για λιγο και την γυρισα ανασκελα παλι οπου μου τσιμπουσε τις ρωγες και σε λιγο βρηκαμε τον τελειο συγχρονισμο.Υπερβολικα αργο τεμπο απο μενα με μακρυα τραβηγματα και αποτομα καρφωματα αλλα τη στιγμη του καρφωματος αυτη ανοιγει τερμα τα ποδια και ανασηκωνει ελαφρα τη λεκανη ωστε να τον φαει οσο βαθεια γινεται και εκεινη τη στιγμη της γυρνανε τα ματια προς τα πανω.Αυτο επαναλαμβανοταν για κανα 10λεπτο και εριξα ενα χυσιμο με τετοια κραυγη που αφενος τρομαξε την Εμμα και αφετερου οταν εξηλθα του δωματιου η τσατσα μου ειπε οτι τρομαξε και παραλιγο να φωναξει τις ενισχυσεις για να δει τι εγινε...Της ειπα να μη το κανει ποτε αυτο γιατι θα χεστουμεΘυμός
Εμεινα για λιγο πανω της σφιχτα αγκαλιασμενοι,ντυθηκε με το πασο της,της εκανα και ενα γρηγορο γλειφοκωλι οση ωρα ηταν ορθια στον καθρεφτη,ξαναεκατσε στην αγκαλια μου για τα τελευταια χαμουρεματα και αποχαιρετιστηκαμε θερμα ανανεωντας το ραντεβου μας που μαλλον δε θα αργησει να'ρθειΧαμόγελοΣυνολικος χρονος καμια 35 λεπτα.

Συμπερασμα...τι συμπερασμα να πεις εδω?Η γυναικα ηταν δυναμιτης αποψε.Τολμω να κανω την ιεροσυλια και να πω οτι ουτε με την Ειρηνη ουτε με τη Νικολ εχω κανει τετοιο γαμησι.Ηταν σα να ηταν η γυναικα μου και περνουσαμε μια βραδια ιλιγγιωδους παθους.Ειχε απιστευτη ενταση η ολη φαση,την κατατασσω πλεον στα κορυφαια επιπεδα και μιας και ειναι ξεκουραστη και ανανεωμενη αυτη την εποχη την προτεινω φυσικα σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Έμμα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2012
Παρόλο που έριξα δύο καπάκια σήμερα, διαβάζοντας την κριτική σου πάλι καύλωσα.

Πάντα τέτοια γαμήσια εύχομαι και έχεις +1 ψήφο από εμένα.
19 Απριλίου, 2012
Μια παλιά παροιμία λέει : Γύρισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι του.Μεγάλο χαμόγελοΚουλΚουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2