Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παιδια πρωτη φορα λοιπον σε μπουρδελοτσαρκα βλεπω την Μονικα ξανθια με πρασσινα ματια.Καλη φαινοταν και ειπα να την δοκιμασω.Στην αρχη φαινοταν καλη μου φιλουσε το σωμα μου εγλειψε τις ρωγες μου τον εκανε τουρμπο!.Μου βαζει προφυλακτικο και κανει μια καλουτσικη πιπα ερχεται μετα απο πανω και αρχιζω να την πηδαω...τι να πω δεν συμμετειχε καθολου η κοπελα ειχε κλειστα τα ματια και το κανε λες και ηταν αγγαρεια λες και βαριοταν σαν να πηδαω πτωμα με αποτελεσμα 15-20 λεπτα να κοπαναω και να μην χυνω ε και μετα σηκωνεται και φευγει και μου λεει πρεπει να φυγω "ειναι δουλεια μου λεει εδω δεν μπορω να καθομαι ολη την ωρα"ξενερωσα αμα δεν γουσταρει ας μην την κανει την δουλεια παντως αμα θελεται κοπελα που να το απολαμβανει μακρια απο την Μονικα!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2012
Και πολύ ώρα έκατσε,μεγάλε................Χμμμ;
17 Απριλίου, 2012
Παρα πολυ θα ελεγα παλι καλα να λες.....δηλαδη τι πιστευες οτι με ενα 20αρι θα σου καθοταν ολο το βραδυ Χμμμ; Στο μπουρδελο πας να κανεις τη δουλεια σου και να περασεις καλα για κανα 10-13λεπτο μαξ μετα λογικο ειναι να αρχιζει να σπαζετε η και να φευγει η καθεμια... Σχετικα με τις επιδοσεις της Μονικα παντως δεν ειναι τοπ αλλα οχι και επιπλο μην τρελαθουμε
18 Απριλίου, 2012
κοιταξτε στην αρχη στα προκαταρτικα ηταν πολυ καλη και στην πιπα το ιδιο θα ελεγα... απλα μετα ειχε κλεισει τα ματια και ηταν λες και κοιμοταν λες και βαριοταν τι εβγαζες το πουλι σου τι το βαζες δεν εβλεπες διαφορα(και οχι δεν ειναι μικρο) στο προσωπο της...αμα εδειχνε να το απολαμβανει εστω λιγο παραπανω θα ειχα γραψει καλη κριτικη ...ελπιζω να αλλαξει συμπεριφορα γιατι ειναι απο τις πιο ομορφες ιεροδουλες θα ελεγα στην φυλης...
18 Απριλίου, 2012
όντως πόσο να κάτσει? εδώ άλλες στο 8λεπτο βιάζονται
πάντως αν και αδύνατη για τα γούστα μου ειναι μουνάρα σαν σύνολο!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4