Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στις 13.20 , η Λάουρα είναι μια μέτρια εμφανισιακά κοπέλα με κατσαρά κόκκινα μαλλιά , δεν την λές ωραία έχει και αραιά δόντια ,
διαθέτει ωραίο 2αρακι βυζί και τουρλωτό κωλαράκι , αφού μου την έπεσε στο σαλόνι και έιχε στήσει την κωλάρα της σε απόσταση αναπνοής απο το πρόσωπο μου , με
προέτρεψε να χουφτώσω τα κωλομάγουλα της , κάτι που φυσικά έκανα και προχώρησα χουφτώνοντας τα βυζάκια της και το μουνί της πάνω απο το εσώρουχο ενω αυτή
χούφτωνε τον πούτσο μου, δεν ήθελα και πολύ έδωσα τα 20 ευρώ και πέρασα , είπε ότι είναι 23 χρονών απο ρωσιά(εμένα δεν μου μοιάζει για Ρωσίδα πάντως)μπήκε στο
δωμάτιο και είδε της τσίχλές που είχα αφήσει πάνω στο τραπεζάκι και ζήτησε να πάρει(όταν τελειώσουμε μου είπε)άρχισε να πιπιλάει της ρόγες μου και να με φιλάει
στον λαιμό ,και στο σώμα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , με σκούπισε με υγρό μαντηλάκι και άρχισε πίπα μέτρια θα την έλεγα , της ζήτησα 69 (ανακοινώνεται),
μου είπε ότι δεν της αρέσει αλλά αν θέλω εντάξει , μου άρεσε η θετική της στάση και της είπα γύρνα σε στάση 69 δεν θα σε γλύψω μόνο θα σε βλέπω ,έιχα θέα την ωραία
κωλοτρυπίδα της και τα μουνόχειλα της που είναι αρκετά παχιά ,στο μουνί δεν ήθελε δάχτυλό αλλά δεν είπε τίποτα στο ελαφρύ κωλοδάχτυλο ,πέρασμα προφυλακτικού και
συνέχισε για λίγο την πίπα , πρώτη στάση την πήρα όρθια πισωκολλήτα πάνω στο κρεβάτι(μιά στάση που την συνήθιζα όταν πέρναγα με την Μαρία την τρελοκοτσιδού)κάτι
που την ενθουσίασε γιάτι δεν της το είχε ζητήσει κανένας , γλωσσόφιλα δεν δέχεται μόνο πεταχτά φιλία , σε αυτή την στάση μείναμε κανα 5λεπτο ,
μετά την έστησα στα τέσσερα και της ζήτησα κωλαράκι , έβαλε λίγο τζέλ και μπήκα με αρκετή ευκολία μέσα της , αντέχει το δυνατό ξέσκισμα και μάλιστα καυλώνει ,
την γαμούσα δυνατά και με γρήγορο ρυθμό κανα τετράλεπτο , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω της ζήτησα να γυρίσει για να τελειώσω στα βυζιά της(κάνει και ανακοινώνεται τελειωτικό
στο σώμα)ψιλό νευρίασε , όχι γιατί θα την έχυνα στο σώμα αλλά επειδή ήθελε να συνεχίσω να την γαμάω.... το αποκορύφωμα ήταν όταν ντυνόταν για να φύγει και μου λέει(ενω
είχα σχεδόν 13-14 λεπτά μέσα)κρίμα ήθελα να με γαμήσεις και άλλη ώρα....γρήγορα τελείωσες.... είναι απο της περιπτώσεις που θα ξανατιμήσω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.796
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού