Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την πρώτη μέτρια κατάθεση μου στη Διδύμου αποφάσισα να επισκεφτώ και τα σπιτάκια στην Αλκαμένους που πάντα παίζει κάτι καλό. Πέτυχα την Σόνια ρωσσίδα μίλφ γνωστή και απο την θητεία της στο στούντιο Κων/ος 94 (νομίζω μπορει να κανω λαθος τον αριθμό). Τότε δεν την είχα πάρει και σήμερα το χάρηκα καθώς την επισκέφτηκα εδώ με 30 € λιγότερα. ΚουλΚουλ

Η Σόνια είναι ρώσσικό αρχοντομίλφ με ωραία εμφάνιση. Ψηλή με πιασίματα αλλα όχι χοντρή (καμία σχέση). Το πρόσωπο της είναι πολύ καυλιάρικό αλλα στο μαλλί μου τα χάλασε. Φαινόταν να είναι κάπως αχτένιστη καθώς ήταν ανακατεμένο. Δεν πειράζει φυσικά καθώς στο δωμάτιο θα με αποζημιώσει. Σπασίκλας

Στο δωμάτιο είναι πολύ καλή. Προκαταρκτικά αρκετά και με ποικιλία (φιλιά, χάδια, προστυχόλογα) και επικοινωνία με τον πελάτη. Μπορώ να πώ οτι το ευχαριστήθηκα καθώς έμεινε αρκετή ώρα, με περιποιήθηκε για τα καλά και η τεχνική της ήταν πολύ καλή. Ωραίο γλύψιμο, ωραία πίπα και ωραίο στήσιμο. Η γυναίκα ξέρει να γαμιέται μια χαρά και αυτό φαίνεται.
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Για να ολοκληρώσω θα έλεγα οτι είναι μια τίμια πρόταση. Για 50€ δεν ξέρω αν θα άξιζε αλλα το 20€ το αποσβένει με τα πέντε πρώτα λεπτά που μπαίνει μέσα. Θα την έχω στα υπόψιν. ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2012
η γνωστή έυα....με της βυζάρες και τις μεγάλες ρόγες απο φ92α , Αλκιβιάδου 16 β ή γ και έδω και 3 μήνες δουλεύει μοιρασμένες μέρες εδώ και διδύμου 16α
17 Απριλίου, 2012
ναι δεν θυμόμουν οτι την έλεγαν Ευα. Πάντως είναι καλή φάση!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2