Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 43 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πασχαλιατικα και πολλα σπιτια κλειστα στη Φυλης, πολυς κοσμος και μπηκα στο συγκεκριμένο μπουρδελακι μπας και δω κανα καινουργιο πιπινι. Μεσα η Τζάννυ (ετσι μου συστηθηκε και οχι Τζεννη ή αλλο ονομα) μια μαυρομάλλα νεαρα μάλλον Ρουμανα, ψιλονταρντανα με μεγαλουτσικο κωλο και μικρα βυζακια. Την ειχαμε δει μια φορα στο δρομο με τον "Μυθριδά" και του φανηκε εντυπωσιακή γκομενα και λεω ας περασω , ευκαιρια ειναι να δουμε και τι κανει αφου κανενας δεν εχει κριτικη για αυτη... να μαθει ο κοσμος ρε παιδι μου τι παιζει με τη συγκεκριμενη...

Προς εκπληξη μου, εκανε πως με ηξερε και μαλιστα μου ειπε οτι εω μπει τουλαχιστον 2 φορες μαζι της στο δωματιο, πραμα που δεν ισχύει αλλα σιγα μη πιασω και κουβεντα λεω απο μεσα μου και κανω οτι οντως την εχω ξαναπαρει. (καποιος αλλος θα ηταν που θα μου μοιαζει αλλα μάλλον δεν βλεπει καλα η δεσποινιδα διοτι ως γνωστον οταν με εφτιαξε ο θεουλης μετα εσπασε το καλουπι και παρομοια ομορφια δεν ξαναβγηκε στο κοσμο ολο... αλλα που να ξερει η τυπισα, λογικα δε θα εχει και γουστο στρους αντρες αλλα τελοσπαντων ας προχωρησουμε με την κριτικη Κουλ 0

Φοραγε ενα εντυπωσιακο μαυρο κορμακι που εκανε πολυ καλο συνδυασμό με τα μαυρα σγουρα μακρυα μαλλια της. Κατω απο το κορμακι ομως κρυβοταν το μικρο και πεσμενο-μαραμενο στηθος της. Λογικα εχει χασει κιλα προσφατα...

Καθησε στο κρεβατι οπου την περιμενα γυμνος και εβαλε το μπουτσο μου στο στομα της ακαποτα χωρις να τον σκουπησει. Η πιπα της ηταν πολυ "ρηχη" και περιοριζοταν στο να βαζει στο στομα της το κεφαλι του πεους και ελαχιστα παρακατω και να σταματα στη γροθια της που έσφιγγε το κορμο του πεους μου.
Ειπα να μη τη διακοψω αφου ειχε παρει φορα, αλλα συντομα σταματησε και περασε σκουφο και μου λεει "παμε πισοκολλητό?" Δε γαμιεται λεω "παμε"...

Μολις στηνεται στα 4 αισθανομαι μποχα να αναδύεται απο το κωλο/μουνι της και τρωω μεγαλη ξενερα... Έλεγε και 69 το προγραμμα?? Απορώ ποιος ειναι τοσο ηρωας να το κανει με τοσο βρόμα.... Γρηγορα βαζω το πεος στο μουνι της αλλα εχει αισθηση ξεσκισμένου και τα μουνοχειλα πεταγονται σε βαθμο αποκρουστικο στο ματι.

Γαμαω δυνατα μπας και "ανεβω" γιατι αισθανομαι την στηση μου να υποχωρει σιγα σιγα... αλλα τζιφος. Της λεω να γυρισει σε κανονικη σταση και χαιδευω τα βυζακια της ενω συγκεντρώνομαι να τελειωσω πριν μου πεσει, και καπου εκει με αρκετη προσπαθεια το καταφερα, με ελαχιστη ευχαρίστηση μπορω να πω.

Αυτα. Εκαψα ενα ακομα 20ρικο στη Φυλης με σκοπο την ενημερωση του κοινου. Το μονο θετικο σε αυτη τη σκαουτεροδουλεια, ηταν η φοβερη τσοντα που επαιζε στη μικρη τηλεόραση με καταπληκτικο αss2mouth ενος καραφλα ψωλαρα με 2 κωλαρουδες euro babes που με καυλωσε αρκετα μπορω να πω...

Χρονος παραμονης στο δωματιο κανα 10λεπτο και η τσατσα δεν ενοχλησε καθολου. Το δωματιο σε ιδανικη θερμοκρασια και καθαρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζάννυ
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2012
Τζαννίνα ή Τζάννα είναι το όνομα της....
με αυτά συστήνεται εδω στο φυλής 134β ,φυλής 134α φυλής 92β και φωκαίας 19 που δουλεύει.....
16 Απριλίου, 2012
"Εκαψα ενα ακομα 20ρικο στη Φυλης με σκοπο την ενημερωση του κοινου. "

Αξιος
17 Απριλίου, 2012
Τζαννυ μου ειπε (2 φορες και το ακουσα καλα) αλλα φυσικα και σε πιστευω ... μπορει καθε μερα να λεει νεο ονομα... Μεγάλο χαμόγελο
X
xlexlekias
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3