Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
2.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
η επίσκεψη έγινε ανήμερα το Πάσχα στις 23.20 στήν πρώτη βόλτα που έκανα κατά τις 20.30 ήταν ο άνδρας τσατσος....τώρα που επέστρεψα απο την βόλτα στο μετάξι
ήταν η προκλητική ειρωνική ξανθιά τσατσα , μπαίνω στον οίκο μαζι με τον dimit31 και μου λέει ειρωνικά, καλησπέρα τι ήρθες να δείς τι κάνουμε? βολτίτσα βολτίτσα?
χριστός ανέστη της απαντάω.... παρουσίαση οι ίδιες κοπέλες με πρίν Εμμυ και Ανναμαρία ,πρόγραμμα που ανακοινώνεται ισπανικό και κώλος.... σηκώνομαι απο τον καναπέ
και η τσα τσα ειρωνικά μου λέει καλό βράδυ....βγάζω το 20αρικο και της λέω θέλω να περάσω και της λέω κατάμουτρα το ότι δεν περνάω σε αυτό δεν σημαίνει ότι
δεν περνάω καθόλου της λέω....με πάει στο δωμάτιο όπου δεν είχε καθόλου χαρτί και λέει πω πω χάλια μου το άφησε ο προηγούμενος(ο τσα τσος δηλαδή)
την Ανναμαριά την είχα πάρει πρίν απο αρκετούς μήνες όταν είχε ξεκινήσει και έκανε απλό πρόγραμμα.είχα περάσει χάλια ,τώρα που κανα 2μηνο έχει προσθέσει
πρωκτικό είπα να την ξαναδοκιμάσω(δύστυχος)η Ανναμαρία είναι λεπτή ψηλή με μικρό στήθος και φάτσα περίεργη που όταν την βλέπω θέλω να της την χύσω....
μπαίνει στο δωμάτιο και λέει τι κάνεις μωρό έτσι βαριά όπως μιλάει...δεν έβγαλε ούτε το σουτιέν ουτε καν το διχτυωτό που φορούσε....για ισπανικό βέβαια ούτε λόγος...
σε ημιπεσμένο πέος περνάει το προφυλακτικό και αρχίζει πίπα πολύ ρηχή και με πάρα πολύ χέρι σαν να μου τραβούσε μαλάκια....ένα λεπτό κράτησε...έλα μου λέει πως θές ,
στα τέσσερα της λέω , στην αρχή πήρε καλή στάση , άρχισα να την γαμάω και άρχισε να φωνάζει το χαρακτηριστικό που λεει(για όσους την ξέρουν)δώσε δώσε δώσε....
μετά απο κανα 2λεπτο της λέω έλα να σε πάρω απο κώλο , μου απαντάει όχι πρέπει να τελειώσεις έχει περάσει η ώρα....είχα δεν είχα 4 λεπτά μέσα!!!!!
με τα πολλά η μάλλον με τα λίγα βάζει σάλιο στην κωλοτρυπίδα της και πάω να μπώ μέσα της...σίγα μου λέει(ίσα που μπήκε το κεφαλάκι)ένω είχε κατεβάσει τόσο πολύ
το σώμα της κάτω(ο κώλος της λίγο ακόμα και θα ακουμπούσε της φτέρνες της)που δεν μπορούσα να γαμήσω και με τα πολλά(λίγα μου έπεσε)της λέω για αυτό δεν έχεις πελάτες
, τι λές μου λέει τα καλύτερα γράφουν για μένα...μάλλον δεν στα λένε καλά της λέω...όποιος την πατήσει και περάσει μαζί σου δεν ξαναπερνάει ,κρίμα της λέω , τελικά την έδιωξα
(στα 7.5 στην κυριολεξία λεπτά και ενώ μου είχε πει ήδη δυο φορές ότι πέρασε η ώρα....).... μαύρο στην ξεπέτα απο μένα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kitos1997, pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2012
Σε αυτό το μπουρδέλο όποτε μπαίνω δεν έχω δει ποτέ πελάτη να μπαίνει σε δωμάτιο με αυτή την φόλα την Άννα-μαρία,εκτός από 2 φορές που βγήκαν βιαστικά 2 πάκηMoney MouthΣπασίκλας.Μυρίζει χιλιόμετρα η φόλα,αλλά ξέρω ότι το έκανες για το καλό της ενημέρωσηςΧαμόγελοΧαμόγελο
16 Απριλίου, 2012
Και το καλυτερο κρεβατι στον κοσμο να εκανε, με τετοια φατσα που εχει ουτε 2 ευρω δε θα δινα..
Γιατι τα πετας ετσι τα 20ρικα ρε?? Money Mouth
C
COBRA1986
17 Απριλίου, 2012
τα ιδια ακριβοσ ειχα πα8ει και εγω πριν κανα 2μηνο περιπου με την ανναμαρια ειναι μεγαλη ξεπετατζου μειλαμε..μακρυααΘυμόςΘυμόςΘυμός
T
tzanhs
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3