Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η βικυ για το γουστο μου ειναι το τελειο θεομουνο...

τωρα που εχει παει στο δεκαευρο,τα δωματια ειναι συνεχεια γεματα και υπαρχει αρκετη αναμονη...

ηρθε μεσα με μια ελαφρια αυρα ξεπετας και πηγε να μου βαλει καποτα σε πεσμενο πεος...

της ειπα να μην το κανει και απο κει και περα εδειξε αψογη συνεργασια...

εχει τελειο δερμα και μυρωδια(με αρωμα)...

μετα τα προκαρκτικα και αφου ημουν απολυτα ντουρος μου βαλε καποτα κι εκανε πιπα(καλη)...

ωραιο ιεραστολικο και καταθεση...

σιγουρα θα ξανατιμηθει...

φοραει ενα περιεργο κορμακι και δεν ξερω αν αποκαλυπτει ποτε τα βυζια της(εγω δεν της το ζητησα,το ξεχασα Χμμμ; )

το μπουρδελο ,αν και εχει αθλια διαρυθμιση με τα 2 δωματιακια να ειναι φατσα καρτα στο μικρο σαλονι,τα σεντονια ηταν καθαρα(ουαου!) και υπηρχαν μωρομαντηλα στο κομοδινο!υποθετω η βικυ δουλευει ετσι(ειναι πολυ καθαρη)...

*το μουνακι της ειναι ποιημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
lustforlife
Τιμημένος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
25
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Απριλίου, 2012
το μουνάκι της είναι ποίημα....πόσο δίκιο έχεις φίλε...
διάβασε παλιότερη κριτική μου........... "και ανασηκώνει το δεξί της πόδι ώστε να έχω θέα το θεϊκό μουνάκι της (το οποίο είναι τικγα στην αλοιφή)και άρχισε να το παίζει αφου πρώτα μου πέρασε το προφυλακτικό, της έβγαλα το χέρι της και άρχισα να παίζω εγώ με το μουνάκι της και την κλειτορίδα της χωρίς να βάζω μέσα στο μουνί της δάχτυλο αφού δεν αφήνει ,της είπα να έρθει σε στάση 69 και αφού της ζήτησα να αφαιρέσει την κρέμα με τα μωρομάντηλα που ήταν ακουμπισμένα στο τραπεζάκι , την άρχισα ενα γλυφωμούνι για σχεδον 5 λεπτα μαγεμένος απο το βελούδινο μουνί της "
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1