Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 115 10
Γενική βαθμολογία
 
3.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
θα ηθελα και εγω να καταθεσω μια εμπειρία μου με την εν λόγω δεσποινίδα, την ρουμανα μάρα. (τρομάρα μου....) Ενω την πρωτη φορά που συνευρέθηκα μαζί της στο μαγαζί της κατεχάκη, είχε πολύ καλή απόδοση , την δευτερη φορά ηταν μια απογοήτευση. Αν και πήρα πρόγραμμα των 50 ευρώ, μου εβγαλε ενα ανεξήγητο άγχος και βιασύνη, λές και είχε πελάτες να την περιμένουν !! φυσικά δεν υπήρχε ψυχή έξω .Με ξενέρωσε αφάνταστα , που δεν κατάφερα να τελειώσω...Δεν θέλω να σας ζαλίζω με ανούσιες λεπτομέρειες , όμως νομίζω ότι στην θεσσαλονίκη βιώνουμε μια απαραδεκτη κατάσταση ,με πανάκριβες και άθλιες υπηρεσίες. Κοπέλες με την εμφάνιση και (κυρίως) τη αποόδοση της νεαρής αυτής ρουμάνας , θα έπρεπε να κοστολογούνται 15 ευρώ , όπως στη αθήνα !! Δεν υπάρχει καμμία δικαιολογία πλέον να υφιστάμεθα αυτή την κατάσταση , και καλό θα είναι όλοι μας να τροποποιήσουμε την συμπεριφορά μας :και οι πελάτες, και οι ιδιοκτήτες, και οι εργαζόμενες στα ¨"σπίτια".
Αλλη φορά εγώ δεν δίνω ουτε σεντς για την εν λόγω δεσποινίδα, και πλέον οι καταθέσεις μου θα είναι μόνο στις λίγες κοπέλες που δείχνουν επαγγελματισμό ....

Είναι ευρώ δεν είναι αστεία, φυλαχθείτε λοιπόν συνάδελφοι απο την Μάρα και κάθε Μάρα ........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Μάρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού