Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΚΕΦΑΛΑΙΟ 1ο – Το Χρονικό της Επίσκεψης

Έπειτα από αρκετό καιρό αποφάσισα να γράψω την κριτική μου για μια αρκετά καλή συνεύρεση που έτυχε να έχω με την Εμμανουέλλα. Ορμώμενος από το σετ καλών κριτικών αποφάσισα να ενδώσω κι εγώ και να δοκιμάσω την εν λόγω κοπέλα. Για να είμαι ειλικρινής από το σαλονάρισμα δεν εντυπωσιάστηκα πολύ (αν κι έχω φετίχ με τις κοκκινομάλλες) , κι αν δεν είχα διαβάσει τα καλά λόγια μάλλον δεν θα περνούσα. Εν τέλει πέρασα με το απλό των 30 ευρώ μιας και δεν ήθελα να ρισκάρω κάποιο πρόγραμμα χωρίς να δω τη χημεία μου με την κοπέλα. Πέρασα λοιπόν στο δωμάτιο κι άρχισα να ξεντύνομαι. Να σημειώσω όταν πέρασα η κοπέλα ήταν ήδη στο δωμάτιο με άλλον συναθλητή και το σαλονάρισμα έγινε προ ολιγόλεπτης μπουρδελότσαρκας. Εκεί που καθόμουνα κι άρχισα να κρυώνω ( κλειστό το air condition και χειριστήριο πουθενά), άρχισαν να ακούγονται ομιλίες και κάτι κρεβάτια να τρίζουν από δίπλα! Λίγο το κρύο λίγο η κάβλα λίγο τα αχ-βαχ κάβλωσα, άρχιζα να τον παίζω και χωρίς να το καταλάβω έχυσα! Εκείνη τη στιγμή αηδίασα λίγο με τον εαυτό μου, αλλά όπως αποδείχτηκε κατόπιν εορτής δεν το μετάνιωσα. Εν τω μεταξύ το πάρτυ δίπλα τελείωσε. Ακούω βήματα στο διάδρομο και όπως πάντα πριν από κάθε συνεύρεση σε μπουρδέλο η καρδιά μου σκίρτησε δυνατά και συντονισμένα με το ρυθμό των βημάτων της κοπέλας. Κι όπως πάντα το σκίρτησμα αυτό εκτονώθηκε βίαια αλλά ταυτόχρονα και λυτρωτικά με την κίνηση της χειρολαβής προς τα κάτω και την είσοδο της κορασίδος.


ΚΕΦΑΛΑΙΟ 2ο – Η Ανατροπή

Με το που μπαίνει κοντοστέκεται και ψελλίζει: «Κρύο κάνει εδώ...» με εμένα να της απαντώ με ένα λακωνικό – άκρως αντρικό νεύμα κατάφασης. «Περίμενε μου λέει...», παίρνοντας τη άγουσα και ξαναεπιστρέφοντας με το τηλεχειριστήριο της επίτοιχης αερόψυκτης αντλιάς θερμότητας πατώντας το ΟΝ και βάζοντάς την σε λειτουργία. Μέχρι να ζεστάνει ο χώρος κάθεται στο κρεβάτι και με ρωτάει αν μιλάω αγγλικά και με προτρέπει η συνεννόησις να γίνει από εδώ και πέρα στην αγγλοσαξονική με εμένα να μην έχω κανένα πρόβλημα. Μέχρι να ζεστάνει το δωμάτιο και με εμφανή τα σημάδια κόπωσης της κοπέλας της προτείνω να της κάνω ένα μασάζ το οποίο κατόπιν ωρίμου σκέψεως( πιο πολύ από το ύφος παρά από τη διάρκεια) δεν άργησε να δεχτεί. Έδειχνε να το απολαμβάνει και να παραδέχεται ότι το χρειαζόταν καθώς το σημερινό πρόγραμμα περιελάμβανε 15ώρη βάρδια(15:00-06:00). Μετά από αρκετή ώρα (6-8 λεπτά) και ύστερα από δική μου προτροπή την γύρισα ανάσκελα και την προέτρεψα να ξεκινήσει μου παίρνει πίπα καθότι είχα αρχίσει και να καβλώνω


ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3ο – Το προκείμενο

Αφού πέρασε την καπότα ξεκίνησε μια μέτρια προς καλή πίπα με ελάχιστο δοντάκι την οποία δεν ευχαριστήθηκα και πολύ λόγω και του συντόμου της διάρκειάς της (ο Θεός όμως είναι μεγάλος...). Αμέσως κάθησε από επάνω με την αίσθηση μέσα της να μην είναι η καλύτερη δυνατή γεγονός που παραδέχτηκε και η ίδια. Αυτό δεν πτόησε όμως κανένα από τους δυο γι’ αυτό άλλωστε κι η κατάσταση δεν άργησε να αλλάξει. Ενώ ήταν από πάνω μου ξάπλωσε σχεδόν οριζόντια φέρνοντας τα πρόσωπα μας κοντά με αποτέλεσμα να μην αργήσουν να έρθουν τα παθιασμένα βαθιά γλωσσόφιλα. Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό με αρκετή καλή ευελιξία στα πόδια της , πολύ καλή αίσθηση και τα γλωσσόφιλα να συνεχίζονται. Κάπου εκεί άρχισα να κουράζομαι κι αλλάζοντας θέση κάθομαι στα γόνατα και βάζοντας της το μαξιλάρι στη μέση αρχίζω ένα πραγματικά ανελέητο σφυροκόπημα. Όπου μόλις μείωσα το ρυθμό λόγω κούρασης και των πρώτων σημαδιών ιδρώτα μου βγάζει το πούτσο έξω και παρατηρούμε ότι έσπασε το προφυλακτικό!!! Με περισσή περηφάνια και εκχυλίσματα επαγγελματισμού στο ύφος της μου λέει ένα στεγνό : «Το κατάλαβα...». Εκεί βάζει μια φωνή κι έρχεται η τσάτσα με το ανταλλακτικό. Πέρασμα νέας καπότας και πίπα στα όρθια την οποία πραγματικά απόλαυσα (Ο θεός που λέγαμε...). Γύρισμα στα τέσσερα με καλό στήσιμο, άλλα όχι και με καμιά φοβερή θέα αφού η κοπέλα έχει αρκετά χαλαρό δέρμα και ψιλοπλακέ κώλο. Συνέχεια στον αγώνα λοιπόν με εμένα να σφυροκοπάω και να μην λέω να τελειώσω. Ενώ ήταν στα τέσσερα την τραβάω στην άκρη και σηκώνομαι όρθιος όπου συνεχίζω απτόητος. Κάπου εκεί άρχισα να παρατηρώ την έκφρασή της στο καθρέφτη να αποτυπώνονται σταγόνες κάβλας και νότες ευτυχίας που ενορχηστρώνονταν από μικρά, μάλλον αληθινά, αχ-βαχ! Αυτό ήταν και το κομβικό σημείο που με βοήθησε για να έρθει το τέλος.


ΚΕΦΑΛΑΙΟ 4ο - Τα Παρελκόμενα

Ενώ ντυνόταν σε αργό ρυθμό δε ξέρω πως το έφερε η συζήτηση με ρώτησε αν έχω facebook , της είπα ότι δεν έχω κι ότι προτιμώ το skype. Αυτή μου απάντησε ότι δεν έχει skype αλλά msn κι ότι είχε σκοπό να φτιάξει και skype. Συζήτηση δίχως νόημα... Την ρώτησα βέβαια τι επώνυμο έχει στο facebook, αλλά μου είπε ένα τελείως άσχετο με το Εμμανουέλλα ονοματεπώνυμο, το ποίο τώρα μου διαφεύγει καθότι πέρασε και αρκετός καιρός. Ντύθηκα κι εγώ πηγαίνοντας προς την έξοδο, ευχαριστώντας την τσατσά και τσουπ πετάγεται κι η Εμμανουέλλα από μέσα (αφού δεν υπήρχε κι άλλος πελάτης) την οποία και ευχαρίστησα επίσης ανταλλάσσοντας φιλιά σταυρωτά. Είχα την εντύπωση μετά ότι πήγε να με φιλήσει στο στόμα, αλλά εγώ ντράπηκα από την τσατσάΝτροπή .Ίσως να ήταν κι ιδέα μου...


5ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ 5ο – Director’ s cut

Κατά την διάρκεια της 1ης στάσης έφαγε και ένα κωλοδάχτυλο μέχρι μέσα το οποίο ομολογώ ότι μπήκε αρκετά εύκολα αν αναλογιστεί κάποιος ότι στα προγράμματά της δεν περιλαμβάνεται το πρωκτικό. Μάλλον ξαφνιάστηκε από αυτήν μου την κίνηση αφού κι εγώ την έκανα αρκετά απότομα και χοντροκομμένα. Της πήρε κάποια δευτερόλεπτα να αντιδράσει και να μου το τραβήξει ευγενικά χωρίς περαιτέρω παρατράγουδα.
Καθ΄ όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης μου είπε κι εμένα τις παρακάτω πληροφορίες : Ότι είναι από τη Ρουμανία κι ότι της λείπουν οι δικοί της, η πραγματική της ηλικία είναι 27 χρονών κι ότι δούλευε σε ένα καφέ παλιότερα στη Χαριλάου. Επίσης μου εξομολογήθηκε ότι το δέρμα της ήταν έτσι χαλαρό επειδή έχασε αρκετά κιλά γρήγορα κι ότι μικρή έκανε πολύ γυμναστική και πολύ σκι αν θυμάμαι καλά...


6ο ΚΕΦΑΛΑΙΟ - Αποτελέσματα,Συμπεράσματα

Εν Κατακλείδι πέρασα πολύ καλά, ήταν από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει. Πρόκειται για πολύ κάλη κοπέλα με θετική ενέργεια, αίσθηση του χιούμορ και τιμάει με το παραπάνω τα χρήματα που παίρνει. Κι αν καταφέρεις και βρεις χημεία με την κοπέλα θα περάσεις πολύ καλά. Προσωπικά η πρώτη εντύπωσή μου είναι ότι φυσικά και θα την ξανασυναντούσα, αλλά όπως απέδειξε ο χρόνος δεν το έκανα κι ο λόγος είναι ότι υπερίσχυσε η τετράγωνη λογική μου. Σκέφτηκα ότι δύσκολα να κάτσουν έτσι οι συγκυρίες και να ξανακάνω τέτοιο γαμήσι μαζί της κι ότι πήρα από τη κοπέλα το 100% σε εκείνο το βράδυ. Όποτε οποιαδήποτε άλλη συνάντηση θα ήταν χειρότερη και δεν ήθελα να αλλοιωθεί αυτή η καλή μας 1η εμπειρία. Η αλήθεια είναι ότι έφτασα στο παρατσάκ 2 φορές, αλλά κρατήθηκα. (την 1 φορά βασικά, την άλλη χτύπησα δίπλα τη ΜιραμπέλλαΓλώσσα για την οποία ελπίζω να γράψω κάποια στιγμή τη κριτική μου)
Τελειώνοντας αυτό που θυμάμαι είναι ότι μπήκα στο ντέλο 1:10 κι έφυγα 2:05! Αρμένικη βίζιτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Paktosis
Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού