Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μαρία είναι η γνωστή milf από την Ουκρανία. Ξανθιά με κοτσιδάκια, κοντούλα αδυνατούλα.

Όταν μπήκε στο δωμάτιο με θυμήθηκε, αν και παέι καιρός από την τελευταία μου κατάθεση μαζί της. Άρχισε με προκαταρκτικά όπου είναι γλωσσόφιλα, δαγκώματα στις ρώγες και στον λαιμό, τρίψιμο κορμιών, αγκαλιές χάδια και πολλά άλλα. Καθώς χαμουρεύομασταν μου έτριβε τα αρχίδια με τα πόδια της και μου είπε να μου τραβήξει μία μαλακία με τα πόδια πράγμα που δεν έχω ξανακάνει. Φυσικά και δεν αρνήθηκε και το ευχαριστήθηκα. Η απόλυτη κάβλα. Μετά πίπα, που όπως έχω ξαναπεί μου φαίνεται ότι είναι ότι καλύτερη υπάρχει στην αγορά. Τρομερό τσιμπούκι με γλώσσα, όχι βαθύ αλλά άκρως απολαυστικό. Πρώτη στάση αυτή από πάνω με ανταλλαγή γλωσσόφιλών, μετά αυτή από πάνω με γυρισμένη πλάτη, πάλι πίπα, μετά από πάνω μου έκανε κάμψεις, πλαγιαστό, ιεραποστολικό, πίπες ξανά από πάνω, γυριστό, ούτε που θυμάμαι τι άλλο κάναμε. Είμασταν αρκετή ώρα μέσα και το μωρό να παρακαλάει να μην τελειώσω. Τελικά τελείωσα με πιπούλα όπου μου την είπε γιατί τελειωσα και δεν κράτησα κι άλλο. Και όπως προείπα είχε περάσει αρκετή ώρα. Διάφορες πλακίτσες στο τέλος και αποχώρηση από το δωμάτιο.

Με την Μαρία έχω κάνει τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου, η δεύτερη είναι πολύ πίσω από αυτή. Όποιος δεν την έχει παρει χάνει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού