Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αποχαιρετηστήρια βόλτα με κάποιους συναγωνιστές λόγω εορτών του Πάσχα και ανέβηκα μόνος μου να πάρω μια δόση καλτίλας από το τσαρδί του σάρουμανΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο,ο οποίος όμως απουσιάζε Money Mouth.Ρώτησα τον αντικαταστάτη πουστρότσατσο αν εργάζεται η Μαρία η κατσαρίδα και μου απάντησε αρνητικά,οπότε περίμενα κανα 10λεπτο να δω ποια ήταν στο δωμάτιο.Εμφανίζεται λοιπόν μια ψηλή σοκολάτα ονόματι Ρίτα(από Γκάνα όπως δήλωσε) με ωραία 2,5αρια βυζιά,μεγάλο τατού στον δεξί τετρακέφαλο και υπέροχη κωλάραΓλώσσαΓλώσσα.Κάβλωσα αμέσως,έδωσα το 10ευρω και πέρασα σ'ένα από τα πιο καλτ δωμάτια της πορνοντίσνευλαντ,αφού στο κρεβάτι μέτρησα καμια 10αρια στάμπες,στο πάτωμα διαφόρων ειδών υγρά(κολλούσε απίστευτα σε μερικά σημεία),κομμάτια από κωλόχαρτο παντού,το καλαθάκι γεμάτο,ελάχιστο υγροσάπουνο και η πλαστική καρέκλα είχε σημάδια από χέσιμο περιστεριών ή καμιας γάτας ενδεχομένωςΣπασίκλαςΕμμμμ.Η ποδαρίλα σε όλο της το μεγαλείο φυσικά και κάπου εκεί μπάινει μέσα και η γαζέλα η οποία στέκεται για λίγο ακίνητη και μου λέει ''πω πω,πως βρωμάει έτσι εδώ μέσα???Από τα βρώμικα δωμάτια που έχω μπει για να γαμηθώ'' κι εγώ της απαντάω ''εμένα δεν με πειράζει,αλλά πες μετά στον δροσερό τσάτσο ότι σε ενοχλεί μπας και καθαρίσει τίποταΘυμόςΘυμός''.Το ξεπερνάω κι αυτό έρχεται το μωρό κάθεται δίπλα μου και ξεκινάω να της γλύφω τον λαιμό,κατεβαίνω στα βυζάκια της,τα οποία έλιωσα στην κυριολεξία στο στόμα μου και ταυτόχρονα την δαχτύλιαζα στο μουνί.Πέρασε κανα 5λεπτο έτσι ώσπου μου φόρεσε σκουφί και ξεκίνησε ένα καλό αλλά μικρό σε διάρκεια τρομπόνι.Της είπα να γυρίσει στα 4 για να απολαύσω την πίσω θέαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Την σφυροκόπησα έντονα σε αυτή την στάση ενώ δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και τα κωλοσκαμπίλια τηςΚουλΚουλ.Την κόλλησα στον τοίχο,σηκώντας όρθια την πλάτη της και την γάμησα για λίγο ακόμα ώσπου ξέρασα τα φλόκια φωνάζοντας δυνατά ''σε χύνω κωλάρα μουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο''Μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και αποχώρησε.Ήταν ένα τιμημένο σοκολατένιο 10ευρω,βέβαια μέσα σε υψηλό επίπεδο καλτίλας.

Υ.Γ:Μου είπε πως δούλευε και πριν 2 χρόνια στο μετάξι και είχε φύγει για επαρχία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.551
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού