Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερη επισκεψη στην Μαριαννα μετα απο κανα 5μηνο περιπου.Για μενα η Μαριαννα ειναι απο τις καλυτερες περιπτωσεις μιλφ γκομενας πρεπει να ειναι περιπου 40-50 ετων,με φυσικο βυζι 3+(πολυ βασικο για τα γουστα μου),σωμα καλο με τα πιασιματα της.Αφου πληρωνω μετα απο λιγο ερχεται η Μαριαννα και ξεκιναει με πολυ καλα προκαταρκτικα φιλια σε ολο το σωμα χωρις να βιαζεται καθολου ενω εγω πασπατευα το κορμι της το οποιο αρχιζε να με καυλωνει σιγα σιγα.Οσο πλησιαζε και εγλυφε την περιοχη γυρω απο το καυλι μου εγω ειχα γινει πετρα.Ξεκιναει τσιμπουκι με αργες κινησεις κατι το οποιο με καυλωνει αφανταστα,οχι ομως deep αλλα πολυ περιποιητικό και στα περιψ.Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τις βυζαρες της να πεφτουν στο προσωπο μου και να με τρελαινει ακομη περισοτερο.Δευτερη σταση εγω απο πανω,της ζητησα να βγαλει το καλσον καθοτι ηταν ξυρισμενα τα ποδια της και ηθελα να εχω την αισθηση ολου του σωματος της χωρις περιττα ρουχα,μπορω να πω οτι εχει πολυ καλο ανοιγμα στα ποδια της παρα την ηλικια της,ξεκινησα πολυ αργα την διείσδυση και μολις εγινε πετρα ξεκινησε το κομπρεσερ να καρφωνει με απιστευτη δυναμη, για να μην τελειωσω σταματησα και ασχοληθηκα
με τα υπεροχα βυζακια της.Αλλαγη στασης με τα ποδια της στους ωμους μου και αργοτερα αυτη στα πλαγια σε σταση υποταγης οπου δυστηχως ηρθε το τελος.
Σε γενικες γραμμες θα ελεγα οτι η Μαριαννα ειναι εξαιρετικα καλη σε αυτο που κανει χωρις να λεει πολλα αλλα να κανει πολλα.Δεν ειναι gfe δεν δινει γλωσσοφιλα,αλλα ειναι τρομερα υπάκουη σε οτι της πεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού