Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματινή τσάρκα στην Φυλής και μιας και είχα πάρει μεγάλη δόση καλτίλας χθες είπα μπας και κανω κανα διάλειμμα και μπω με καμιά μικρή από αυτές που παίρνουν συνήθως κάτι ανώμαλοι όπως ο ν.σμυρνη76 και ο μπέμπαςMoney MouthΕμμμμ.Πέρασα από αρκετά πιπίνια της Φυλής αλλά δεν είχα καθόλου στύσηΛύπηΛύπη.Το πορνοένστικτό μου με οδήγησε σ'αυτό τσαρδί της Άγκυρας όπου εργαζόταν η Αλεξάντρα,ένα μιλφ ακριβώς στα μέτρα μουΓλώσσαΓλώσσα.Αφού έκανα κι ένα πέρασμα και από τα Καλύμνου,συνάντησα τον μπέμπα κι επέστρεψα.Το δωμάτιο ήταν στο γνωστό επίπεδο της Φυλής(βασιλικό πλέον για μέναΧαμόγελο),μικρή αναμονή και μπαίνει μέσα το μωρό.Φορούσε ένα δικτυωτό το οποίο με είχε καβλώσει πολύ,το έβγαλε σιγά-σιγά και ήρθε και με αγκάλιασε.Άρχισα να την γλείφω από τον λαιμό και κατέβηκα στα βυζάκια της τα οποία και ρούφηξα-πιπίλισα έντονα,ενώ φαίνεται πως είχε αρχίσει να καβλώνει πολύ μιας και από μόνη της με ξεκίνησε με γλωσσόφιλα.Την έγλυψα στον αφαλό και μετά μούσκεψα το μουνάκι της το οποίο είχε υπέροχη γεύσηΓλώσσαΓλώσσα.Με σταμάτησε για να μου κάνει ένα πολύ δυνατό,βαθύ,υγρό τσιμπούκι κι εγώ την δαχτύλιαζα και χούφτωνα το λαχταριστό κωλαράκι της.Είχα καβλώσει πάρα πολύ και την έβαλα σε ιεραποστολική στάση με συνέχεια στα γλωσσόφιλα.Την γαμούσα αργά-αργά για να μην τελειώσω αμέσως και μετά από κανα 3λεπτο επιτάχυνα και άδειασα τα μπαλάκια μου.Μου έβγαλε την καπότα με φίλησε και αποχώρησε.Σίγουρα θα ξαναπάω να την δοκιμάσω και σε άλλες στάσεις,μιας και έχει και τις ιδανικές αναλογίες για μέναΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Υ.Γ:Θέλω να ευχαριστήσω τους ν.σμυρνη76 και χλεχλεκια για την συμβουλή τους σε αυτό το υπέροχο μιλφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.457
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2012
γηράσκων αεί διδασκόμενος......
άντε βρε αγόρι μου να μπεις στον ίσιο δρόμο , ασε τις βραζηλιάνες για τον απόλυτο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
09 Απριλίου, 2012
χυνω με τις κριτικες σου κωστακη!χυνω!!!
09 Απριλίου, 2012
Επιτελους γαμησες και μια ομορφη γυναικα...
Το χες αναγκη μετα τον τσατσοτραβελο Μεγάλο χαμόγελο
C
COBRA1986
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3