Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επίσκεψη Σάββατο βράδυ στις 22,οο , την κοπέλα δεν την είχα ξαναδεί ....με το που την βλέπω έμεινα παγωτό.....η κοπέλα είναι πραγματικός μούναρος , είναι
μελαχρινή κανονικό σώμα σχετικά ψηλή (1.72) πολύ ωραίο κώλο και 3,5 βυζιά φυσικά 22 χρονών απο την ρουμανία.....έδω σταματάνε τα καλά ,μπαίνει στο δωμάτιο
χωρίς διάθεση για πολλά πολλά , και ανοίγει κατευθείαν την συσκευασία του προφυλακτικού και πάει να το περάσει σε εντελώς πεσμένο πούτσο , ενώ είχε
καθίσει μπροστά στα πόδια μου ώστε να μην την φτάνω ξαπλωμένος , της είπα ότι πρέπει να μου σηκωθεί πρώτα και έτσι άρχισε να μου τον παίζει λίγο ,
όταν σηκώθηκε μου φόρεσε το προφυλακτικό και άρχισε πίπα καθόλου βαθιά , της είπα να γυρίσει για 69 και απαντάει έχω κρέμα , της λέω
γύρνα μόνο να σε βλέπω και απαντάει δεν μπορώ ζαλίζομαι!!!!της λέω να ξαπλώσει για να κάνουμε ισπανικό και μου λέει όχι ισπανικό με εσένα από κατω...
πρώτη στάση ιεραποστολικό ,έχει κλείσει τα μάτια της και έχει ανοιχτά τα χέρια της και είναι απαθέστατη ....η μόνη της αντίδραση όταν πήγα
να χουφτώσω της βυζάρες της όπου είπε όχι πονάω και τα κάλυψε με τις παλάμες της... αλλαγή στάσης στα τέσσερα , ανεβάζει αρκετά ψηλά την λεκάνη της
ώστε να μην μπορώ να μπω βαθιά μέσα της ένω έχει βάλει μαξιλάρι και ξάπλωσε πάνω σε αυτό για να μην χουφτώσω τα βυζιά της...δεν ξέρω που βρήκα
το κουράγιο και τελείωσα μετά απο αυτό το ξενέρωμα... μάλλον γιατί είχα να πηδήξω απο την Τρίτη.....μαύρο απο μένα.....κρίμα και έιναι
αλήθεια πολύ εμφανίσιμη....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Λώρη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.676
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2012
την πατησες κι εσυ ε?? Χμμμ;
μαυρο στην σαπια, η οποια μαλιστα οταν κατεβει απο τους κοθορνους και την φερεις κοντα σου, ειναι μεγαλο πατσαβουρι τελικα...με κυτταριτιδα, κοιλιες, τριχες κλπ κλπ....
13 Ιουνίου, 2012
φιλαρακο,η κριτικη σου ειναι απολυτα ακριβης!!!!!
καλα ρε πουστη μου σ ολους τα ιδια κανει????
το μονο παρηγορο για μενα ειναι οτι καταφερα και τελειωσα μαζι της...
και αν συνυπολογισουμε την ηλικια μου(περι τα 40)καθως και οτι
πριν 10 λεπτα ειχα καταθεσει στην αλεξανδρα της διδυμου(αλλη φολα αυτη)
πρεπει να νιωθω υπερηφανος για την φυσικη μου κατασταση!
13 Ιουνίου, 2012
και την είδαμε προχτές σε τσάρκα με συνάδελφο και μείναμε μαλάκες, ευτυχώς δεν μπήκαμε γιατί πήγαμε στο δίπλα και τιμήσαμε άλλη, μας έσωσες συνάδελφε Μεγάλο χαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3