Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επίσκεψη ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 00.50 , δεν το είχα ευχαριστηθεί με την Λώρη αλλά τουλάχιστον παρηγορούσα
τον εαυτό μου ότι το έχωσα σε μια μουνάρα....λόγο της επικείμενης αποχής μου απο Δευτέρα από τους αγωνιστικούς χώρους λόγο
μεγαλοβδομάδας ,έψαχνα για ένα δεύτερο , την Χριστίνα την βλέπω συνέχεια αλλά δεν περνούσα γιατί κάτι μέσα μου με φρέναρε ,
η Χριστίνα είναι μίλφ 37-40 (δεν μου απάντησε όταν την ρώτησα)ξανθιά λέει απο Ρωσια και τελικά το διχτυωτό και τα τακούνια
που φοράει την δείχνουν καλύτερη , απο κοντά έχει κοιλίτσα πολύ χαλαρωμένη και ο κώλος της είναι αφράτος Λύπη....
ενώ μπήκε δυναμικά στο δωμάτιο με την προσφώνηση προς έμενα γεια σου καβλίαρη και μου έριξε μερικά ομολογούμενος
πρόστυχα βλέμματα και μερικά παιχνίδια με την γλώσσα μάλλον θα πρέπει να θεωρήσω ότι αυτά είνα τα προκαταρκτικά της ,ανέβασε το διχτυωτό
μπλουζάκι της μέχρι πάνω απο το σουτιεν , το οποίο(σουτιέν)δεν το έβγαλε παρόλο που της το ζήτησα .
πέρασμα προφυλακτικού σε πεσμένο πούτσο(που είχε και τα ανάλογα αποτελέσματα)πάρα τις αντιρρήσεις μου , τρεις μετρημένες ρουφηξιές
σταματάει και μου λέει πως θέλεις....μαλάκας εγώ , της λέω να συνεχίσει κάτι που έκανε μεν βαριεστημένα δε ,πρώτη στάση στα τέσσερα
όπου είχε κλειστά τα πόδια και ψηλά την λεκάνη , δυο το πολύ τρις διεισδύσεις και αντιλαμβάνομαι ότι το προφυλακτικό έσπασε...
βγαίνω και μου λέει τι έπαθες(χαμπάρι δεν πήρε)απαθέστατη σηκώθηκε και ζήτησε άλλο απο την τσα τσα ,επέστρεψε στο κρεβάτι έγω είμαι
καθαρή εσύ....πέρασμα του νέου προφυλακτικού και συνέχεια σε ιεραποστολικό ,είχε τα πόδια της ανοιχτά και ελαφρώς ανασηκωμένα για να μην
μπορώ να μπαίνω μέσα της....ή βαριέται ή δεν το έχει καθόλου... τελείωσα με τα χίλια ζόρια και οι δυό καταθέσεις της βόλτας...μαπα το καρπούζι...
εύχομαι την κυριάκη να είμαι ποιο τυχερός...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2012
για τη λωρη γιατι δεν εγραψες κριτικη?Χμμμ;
08 Απριλίου, 2012
Ημουνα σιγουρος οτι θα νε φολα...
C
COBRA1986
08 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχω γράψει δεν ξέρω γιατί δεν έχει ανέβειΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3