Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νεα κοπελα ανακοινωθηκε με ελευθερο στοματικο και εμφανιστικη μια κοπελια πολυ αδυνατη κανονικου υψους με μικρο στηθος και πεταχτη ρογα. Στο δοματιο ανακαλυψα οτι ειχε και ελλιπες χαμογελο ... -1 δοντι.
Δεν καταφερα να καταλαβω ονομα αν και ρωτησα πανω απο 2 φορες. Ελεγε οτι ειναι απο Ισπανια αλλα μαλλον αλβανη ειναι.
Λιγα χαδια και λιγα φιλια στο σωμα για αρχη και συνεχισε με μετρια πιπα με αρκετο χερι. Ειχε ερθει σε σταση για να την χαιδευω και δεχθηκε δαχτυλο στο καλοξυρισμενο της μουνακι το οποιο ηταν μουσκεμα... εσταζε! Στην εξερευνηση μου αυτη διαπιστωσα οτι ειχε βαλει σφουγγαρι μεσα της ισως επειδη ηταν πραγματικα πολυ υγρη. Εκει ψιλοξενερωσα μιας που σκεφτηκα οτι μπορει να εχει περιοδο αλλα το σκαφος εξερευνησης δεν εδειχνε τετοιο σημαδι. Αλλωστε και η ιδια λιγο αργοτερα δαχτυλιαζοταν και το εγλυφε.
Της ζητησα να ανεβει πανω μου και προθυμα ηρθε αλλα δεν καταφεραμε να πιασουμε καλο ρυθμο μαλλον επειδη εκεινη χτυπιοταν δυνατα κι εγω το ηθελα πιο σιγα. Δευτερη προσπαθεια με την κοπελια να δειχνει προθιμια αλαλ αγαρμπα και βιαστικα... ετσι χρειαστηκε να με τελειωσει με το χερι.
Η συννενοηση ηταν πολυ αστεια μιας που κατια καταλαβιστικα μιλουσε που ειχαν και 2 3 λεξεις ισπανικες.
Δεν ταιριαξαμε αν και ηταν προθυμη γαι δυνατο γαμισι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2012
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
568
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού