Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 177 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχθές είχα όρεξη για απαξίωση οπότε ήμουν από νωρίς στα βίλατζ στου Ρέντη για μπιλιάρδο με συναγωνιστή(παλαιό συμμαθητή) και μετά βόλτα από ΑΛΛΟΥ για να δούμε αν οι πιρφόροι δουλεύουν και τις καθημερινές.Πράγματι ήταν στη θέση τους μαζί με τα αγαπημένα τους μπάζα τα οποία δεν χάνουν ευκαιρία να μας αηδιάζουν με τις μπουτάρες και τις κυτταρίτιδές τουςΘυμόςΘυμός.Αφού λοιπόν απαξιώσαμε 2-3,πήραμε τον δρόμο για ντισνευλαντ για ένα απαξιωτικό 10ευρω.Τις τελευταίες μέρες γυρνούσα στην βραδινή της Φυλής παρέα με τον μπέμπα όπου έβλεπα όλο το ίδιο αντιαισθητικό θέαμα,πουτάνες μικρές σε ηλικία,με μικρά πλαστικά βυζιά,ωραία πρόσωπα και μοντελέ κορμιάMoney MouthΣπασίκλας.Για να μπορέσω να αποκτήσω τις χαμένες καύλες μου είχα ανάγκη από το πιο σκληρό τζιλφ της μεταξούποληςΧαμόγελοΧαμόγελο.Κατά τις 02:00 ήμασταν στον εν λόγω μπουρδέλο και ο πακιστανός τσάτσος με ενημέρωσε πως μόνο ένα δωμάτιο είναι πιασμένο(ευτυχώς γιατί τις 2 τελευταίες φορές που πέρασα ήταν σχεδόν όλα γεμάτα)Έδωσα το 10ευρω και μπήκα στο δωμάτιο μαζί με τον μπέμπα και τον παλαιό συμμαθητή μου,για να ελέξουν αυτοί την καλτίλα του δωματίου.Το συγκεκριμένο ήταν σχεδόν αχρησιμοποίητο με λίγα μόνο νερά κοντά στον νιπτήρα,το σεντόνι χωρίς στάμπες και δίχως ιδιαίτερη μυρωδιά(το σπασμένο ξύλινο παράθυρο ήταν ανοιχτό).Περίμενα κανα 10λεπτο μέχρι να έρθει η καυλιάρα βραζιλιάνα,η οποία με θυμήθηκε αμέσως και με άρχισε στα γλωσσόφιλαΣπασίκλαςΣπασίκλας.Μετά άρχισε να μου γλύφει τον λαιμό και εξαφάνισε το καβλί μου στο στόμα της.Το τσιμπούκι της ήταν όπως ακριβώς το ήθελα,βαθύ,υγρό,λαρυγγωτό,ενώ έκανε και μικρά διαλλείματα για γλυψαρχίδιασμαΓλώσσαΓλώσσα.Η συνέχεια ήταν με φιλιά από μέρους μου στα βυζάκια της και ξάπλωμα για ιεραποστολικό όπου καθόλη την διάρκεια της τραβούσα τα μαλλιά και την γάμαγα μία χαλαρά και μία δυνατά.Το μουνάκι της αυτή την φορά ήταν είχε ελάχιστες τριχούλες και την ίδια ωραία αισθήση με την προηγούμενηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Την είδα ότι είχε καυλώσει πολύ και με ξάπλωσε για να καβαλήσει τον πέτρινο πούτσο μου.Έκανα καμιά 10αρια βαθιά καθίσματα αλλά το κρεβάτι έτριζε πάρα πολύ,οπότε αλλάξαμε με εκείνη να κολλάει την μούρη της στον τοίχο και εγώ να την γαμάω με μανία από πίσω βάζοντας το δεξί μου χέρι στο στόμα της για να μου γλύφει τα δάχτυλα.Το τέλος ένιωθα να πλησιάζει οπότε έβγαλα την καπότα και της τον έχωσα βαθιά στο στόμα μέχρι που άδειασα το καυτό υγρό μου.Τα μισά σίγουρα τα κατάπιε,γιατί έφτυσε κάτι λίγα.Μου έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και αποχώρησε.Σίγουρα από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει τελευταία,την προτείνω 100% σε όλους τους σκληρούς και ακραίους της πιάτσας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.712
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2012
υποκλίνομαι στον σκληρό και αμίληκτο χύστη ο οποίος βαθμολογεί με 9 την εμφάνιση της ΒραζιλιάναςΘυμός

Πάντως το είχες τεράστια ανάγκη αυτό το γαμήσι από ημέρες το έψαχνες αλλά ο μπέμπας δεν σε άφηνεΜεγάλο χαμόγελο
07 Απριλίου, 2012
μας καυλωσες μεγαλε!!!
08 Απριλίου, 2012
Παραλίγο να ξεράσω με τα γλωσσόφιλα...
09 Απριλίου, 2012
Στρατηλάτη Respect! Μεγάλο χαμόγελο οποιος απαξιώνει τη κριτικη σου να του καει το router Κουλ
X
xlexlekias
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4