Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ηρα το ονομα της κοπελας που πηγα μαζι της ρωσσιδα κατα δηλωση της τροφαντη με κωλαρα βυζους και ξανθο μαλλι μεχρι τους ωμους οι πιο πολλοι θα την ξερετε δουλευε παλια νομιζω αγκυρας ηταν παρασκευη ξημερωματα σαββατου την ειδα και δινω το δεκαρικο οπου και αυτο ηταν ο κυριοτερος λογος που εμεινα αφου τι ψυχη εχει ενα δεκαρικακι ο τσατσος ολιγον τον κουναει αλλα οκ το προσπερναμε ερχεται η γκομενα και με αρχιζει στα φιλια στο σωμα και μου τριβει τους βυζους της στο πουτσο μου μεχρι που μου εγινε τουρμπο και μου εβαλε καποτα ξεκινησε ενα δυνατο πιπωμα και κρατησε καποια λεπτα υστερα μου τον εβγαλε απο το στομα της και μου κανει "μωρο μου τουμπανο ειναι ο πουτσος σου πωπω φοβαμαι μην σπασει το προφυλακτικο"Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και ξεκινησε να μου τον κοπαναει με δυναμη πανω στα χειλια της γουσταρα τρελα και της ειπα στησου στα τεσσερα να στον χωσω ολα οκ και μπαινω στην μουνα της αλλα ελα μου ντε που ετσι οπως εβλεπα την κωλαρα της κρατιομουν να μην χυσω και δεν ηταν ευκολο καταφερα τελικα να το καθυστερησω λιγακι και να της γαμησω οσο περισοοτερο μπορουσα την μουναρα της η οποια παραταυτα ειχε πολυ καλη αισθηση και πρεπει να ειχε ψιλοφτιαχτει και η ιδια το τελος ηρθε στο πισωκολλητο οπως ημασταν χαιρετηθηκαμε και εφυγε απο το δωματιο δεν μπορω να πω οτι επικρατουσε και ιδιαιτερη καθαριοτητα μεσα και οπως οπως προλαβα να πλυθω και να την κανω απο εκει φοβομενος και λιγο τον κυριο της υπηρεσιας μην μου την πεσει ξαφνικα καμια ωρα και εχουμε αλλα μεταΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο αυταΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Ήρα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2012
Ο δροσερός υπηρέτης λέγεται κυρία Μερόπη και είναι επό τις πιο cult φιγούρες της Μεταξούπολης!!!!
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι σου λέει και τα άστρα..........φοβερή μορφη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2