Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σάββατο μεσημεράκι, νέκρα η Φυλής, τσάρκα με τον Δον….

Εντός του οίκου μόνον 3 νεαροί, μάλλον αθίγγανοι, με ιδιαίτερη προφορά, καλοντυμένοι, εκδιώχθηκαν αδικαιολογήτως από την ξινή υπηρεσία.

Μόλις βγήκε η ξανθιά κοπέλα απ’το δωμάτιο, (νέα άφιξη, δε θυμάμαι όνομα), βγαίνει κι η Αλεξάνδρα απ’το κουζινάκι και μας τις παρουσιάζει, βαριεστημένα, η υπηρεσία.

Ματιά όλο υποσχέσεις η Αλεξάνδρα, δεν ενδίδω, φεύγουμε. Το ξανασκέφτομαι έξω, ξαναμπαίνουμε, νέο βλέμμα-πρόκληση η ψηλή απ’το κουζινάκι, πληρώνω και οδηγούμαι στο δωμάτιο με αγενή τρόπο από την υπηρεσία. «Πήγαινε μέσα» ψέλισσε…

Δωμάτιο επιεικές. Μπαίνει η Αλέξάνδρα, αγκαλιές, χαμόγελα και απαλλαγή των λευκών εσωρούχων της.Γλώσσα Ξαπλώνουμε, την χαϊδεύω και αρχίζει το προκαταρκτικό. Τι;...Handjob!Λύπη Απαλά της απομακρύνω το χέρι και την παροτρύνω να ξεκινήσουμε τα προκαταρκτικά. Πάγος….

Χαμηλώνω να την γλύψω, αντιδρά, επιμένω, το δέχεται αρχικά διστακτικά, στη συνέχεια της αρέσει. Θα μου άρεσε και μένα περισσότερο, αν δε μου θύμιζε τριμαρισμένα γένια η «περιοχή» της.Money Mouth Καθαρή όμως, και στο επίμαχο και γενικά. Αρνητική οσμή στα μαλλιά της λόγω κλεισούρας-τσιγαρίλας.Money Mouth

Μου φοράει άτσαλα το λάστιχο κι αρχίζει ένα αδιάφορο τρομπόνι, αρκετό ωστόσο για την «σκλήρυνση κατά πέους».

Της ζητώ να ανέβει πάνω μου, αρνείται, επιμένω, στραβομουτσουνιάζει, καβαλάει, βογκάει, μουρμουράει, σα δίχρονο που ρετάρει έκανε…Too big…ψέλλιζε…. και κάποια ακαταλαβίστικα της πατρίδας της…Αρχίζει να μου σπάει τα @@@….ΘυμόςΘυμός

Τη γυρνάω στα 4, αποφεύγει τη διείσδυση, βογκάει ξανά. Περιέργως, είμαι ντούρος αν και προβλέπω το τέλος ως μαρτύριο. Την γυρνώ ανάσκελα, μπαίνω μέσα της, μια απ΄τα ίδια…τώρα έχει και το πλεονέκτημα να με κρατάει σε απόσταση με μια περίτεχνη στάση των ποδιών και της λεκάνης της.

Επιταχύνω να τελειώσω…δε πρέπει να έχουν περάσει πάνω από 7’..TIME FINISH!!!!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός Και με ωθεί με τα χέρια της εκτός της!!! Λίγο πριν ολοκληρώσω!

Τά’χω πάρει, της βάζω φωνές, της κρατάω ανοιχτά τα πόδια της και ξαναμπαίνω μέσα για να λήξει το μαρτύριο. Αντιδρά, επιμένω, χύνω, βγαίνω, την αρχίζω στα μπινελίκια, (όχι βρισίδια) κι εκείνη νόμιζε ότι πέρασα ωραία και χαμογελούσε!!!!Εμμμμ

Φεύγει, ανοίγω την πόρτα να μπει λίγο αέρας, αδιαφορώντας αν με δει κανείς απ’το σαλόνι. Συνεχίζω να κάνω φωναχτά παράπονα ενώ ακούγεται η υπηρεσία να λέει στον φίλο μου ότι απαγορεύεται να μιλάω στο κινητό μου!!!!!

Πριν αποχωρήσω, μπαίνω στο κουζινάκι που κάθονται τα κορίτσια, και της λέω της ψηλής...»Δεν αλλάζεις επάγγελμα, αφού δεν το’χεις…μου έσπασες τ’@ρχίδι@»…χαμογελούσε σα να άκουγε επιβράβευση, ώσπου πήρε γραμμή η ξανθιά και της εξήγησε…..

Ότι θέλετε γράψτε….Για μένα είναι απάτη ολκής! Δεν κάνει γι’αυτό το λειτούργημα. Ίσως να την εξανάγκασαν κάποιοι να βγει στο κλαρί. Δε φταίμε όμως να περνάμε τέτοιες καταστάσεις πληρώνοντας 20€! Στο κάτω-κάτω υπάρχουν και τα σωληνουργεία προκειμένου να ξεδιπλώσει τις αρετές της….

Γιατί δεν την έδιωξα;Χμμμ; Μάλλον μαλακία μου…είχα όμως καλή διάθεση και νόμισα πως θα στρώσει η συμπεριφορά της.

Όχι, δεν θα την ξαναπάρω! Ούτε τσάμπα! Λυπάμαι και για τη συμπεριφορά της υπηρεσίας…..

Μπάμπουρες πλακώσανε…..Θυμός

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
185
Likes:
11.736
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2012
Οι μπανανόφλουδες, αναμένουν άπαντες......να τις πατήσουν.

Δεν πτοούμεθα και πάμε ολοταχώς γι'άλλα, καλύτερα!!!
04 Απριλίου, 2012
Τοσο χαλια ρε συ???
Σκεφτομουνα να μπω μαζι της σημερα, αλλα με προβληματισες Money Mouth
C
COBRA1986
04 Απριλίου, 2012
"Μπάμπουρες πλακώσανε….."

Όταν κυνηγάς μανιωδώς έντομα... μοιραία τυχαίνουν και αυτές οι περιπτώσεις. Βέβαια σας είχα προειδοποιήσει, αλλά φεύ.
04 Απριλίου, 2012
Ρε φιλε, δηλαδη και θελεις να γαμησεις την αρχιμουναρα με 20 ευρω και θες να χει και αψογες υπηρεσιες? αναμενομενο ειναι να ναι κομοδινο αλλα τη γαμας γ την εμφανιση της, αν θες υπηρεσιες πηγαινε αλλου
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

time finish? έπρεπε να ανοίξεις το παράθυρο του δωματίου, και να την πετάξεις φαρδιά~πλατιά στο οδόστρωμα...
πώς έλεγε ο Φερεντίνος στο Fort_Boyad? "Jack, OUVRE LA PORTE!"
εσύ θα αναφωνούσες: "Alexandra {sic} BUGGER OFF!"
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Bmw μου, σκέψου το. Όφειλα από μπουρδελική συνείδηση να καταθέσω αυτήν μου την εμπειρία.

Agiana μου, δυστυχώς κάποιες δεν κάνουνε γι'αυτό το χώρο....

Παναγιότατε, δεν προκάλεσα τα έντομα...Το αντίθετο!

Δον μου, φαντάζεσαι όμως να την "έτρωγε" στη μούρη κάνας περαστικός....Money Mouth

Εσύ ρε stifler, δώσε το 20άρι σου και κοίταζέ την στα μάτια. Εξάλλου εκεί είναι για να γαμιέται, όχι για ν'ανοίγει φύλλο....
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για να διορθώσω το moto του Φερεντίνου, το ορθό είναι "Jack, OUVRES LA PORTE!"

@stifler
δεν νομίζω ότι ο myst έψαχνε για super υπηρεσίες... ξέρει που θα πήγαινε, αν ήθελε κάτι τέτοιο...
η κοπέλα θα μπορούσε απλά να είναι ανεκτική και να τον αφήσει να κάνει ένα αποδεκτό δεκάλεπτο...
πόσα έπιπλα κυκλοφορούν, που απλά ξαπλώνουν στο στρώμα αγαλματάκια_ακούνητα;

αλλά να τον εμποδίζει να έρθει σε σημείο κορύφωσης, ε αυτό είναι απαράδεκτο...

αν δεν τον γούσταρε καθόλου, θα μπορούσε να του πει "μαν, δε σε πάω, πήγαινε αλλού", και όχι να τον παίζει με τα μάτια και τα γνωστά μισογελάκια...

απαράδεκτη συμπεριφορά!
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@myst
το ενδεχόμενο να την "έτρωγε στη μούρη" κάποιος περαστικός ήταν απίθανο, μιας και ελάχιστοι κυκλοφορούσαν εκείνη την ώρα...

όσο για την άλλη κοπέλα, μια ομορφούλα ξανθιά κανονικού σωματότυπου, Ελένα/Ελένη την έλεγαν αν θυμάμαι καλά... Εμμμμ
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με κάλυψες απόλυτα Δον. Ας γράψουν διευκρινιστική πινακίδα έξω απ'την πόρτα "Με 20€ βλέπετε την κούκλα μας και τον παίζετε μέχρι τέλους". Όοοοοοξωωωωωω ρεεεεε.....
04 Απριλίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παραπλανητικό. Οι πελάτες θα νομίζουν ότι πρόκειται περί φουσκωτής κούκλας.
19 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2