Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χυστες δε θα κανω εισαγωγές και σαλια σε αυτη τη κριτικη γιατι βρήκα το τελειότερο πιπινακι και γαμησα σημερα...

Στο υπογειο του Φωκαιας 22 λοιπον η χοντρη τσατσα μας αρχισε την παρλα περι νεας κοπελιτσας πρωτη μερα στη δουλεια, ελευθερο στοματικο, μπλα μπλα ... και ενω ειμαι ξεφυσαω να περασει η ωρα περιμένοντας κανα μπαζο 30ρα, σκαει μυτη απο μεσα η μικρη Μαριαννα... Με το που την ειδα μου επεσε το σαγωνι και έσπευσα να μπω μεσα στο δωμάτιο.

Κοντουλα λεπτουλα με τελειο κωλαρακι (μικρο) μικρα βυζακια, απίστευτα ομορφο στρογυλο προσωπακι με μεγαλα στρογγυλα ολοζώντανα ματακια, καστανη με φακιδουλες και πιστινγκ στο κατω χειλος. Παιδικες αναμνησεις τριγυζαν το μυαλο μου και θυμήθηκα στο προσωπο της μια απουσιολογο συμμαθητρια μου στο λυκειο που πιρφοριζα ανελεητα για παρτη της, αλλα ποτε δε μου εκατσε...

Στο δωματιο η συνεννοηση απιστευτα δυσκολη γιατι η κοπελα αν και ομιλητική δε ξερει ουτε μια λεξη ελληνικα και απο αγγλικα ξερει μονο το "Like" ... κάτι ελεγε στα ισπανο-ιταλικα αλλα δε καταλάβαινα Χρηστο, και αρκεστικα στα ελαχιστα ρουμανικα μου να κανουμε τις τυπικες γωριμιες και τα σχετικα. Η κοπελιτσα εντελως αβγαλτη(δηλωσε 19 χρονων) και με λιγο αστειες παντομιμες εσπασα τον παγο και την εκανα να χαμογελασει λιγο μπας και προχωρισουμε...

Οπως ειναι ορθια με απαλες κινησεις πλησιαζω και της βγαζω το στριγκακι και αυτη πρόθυμα ανταποκρίνεται προτρέποντας να βγαλω και το σουτιεν της. Χαζεβω το θεσπεσιο λαχταριστο κορμακι της και το φιλαω απαλα παντου... της λεω στα ρουμανικα οτι ειναι πανεμορφη και γελαει... "like??" μου λεει -ΚΑΡΑ-like ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ λεω και τη χαϊδεύω απαλα στη μεση και τη φερνω στην αγγαλια μου.

Καθομαστε στο κρεβατι και παρατηρω οτι ο πουτσος μου ειναι ηδη τερμα σκληρος χωρις να παρω χαμπαρι... σημάδι οτι τη θελω σα τρελος!(σημείωση εχω ηδη καταθεσει προ ολίγων λεπτων στη Τζουλια στο Φυλης 84....) Σκύβει και ξαπλωνει δίπλα μου και βαζει κατευθειαν το πουτσο μου στο μικρο στοματάκι της, χωρις να τον σκουπισει, και κανει αργη αισθησιακή πιπα στο σκληρο καυλι μου. Πανεμορφο θεαμα η εικονα της αγνης κοριτσοπουλας να πιπωνει το πουτσο μου. Το δεξι μου χερι απαλα περιεργάζεται το στενο μουνακι της που σιγα σιγα βαζω ενα δαχτυλακι μεσα και αντιλαμβάνομαι την στενη της ζεστη τρυπουλα που δε βλεπω την ωρα να γαμησω! Την γυριζω σε 69 και γεύομαι το πεντανοστιμο μουνακι της(και λιγο κρεμα αλλα ποιος ασχολειται τωραΧαμόγελο )

Κανω νοημα οτι ειμαι ετοιμος και οτι θελω να κατσει πανω μου. Το κανει πρόθυμα αφου βαζει λιγο κρεμα στο μουνακι, καβαλώντας αργα και στηρίζοντας το λιγοστο βαρος της πανω στους ωμους μου. Μεγαλη καυλα! στενη η τρυπουλα και τελεια αισθηση! Δε το παιρνει ολο μεσα αλλα δε με νοιαζει...

Την γυριζω στη κανονικη σταση και το πανεμορφο πλασμα χαμογελαει αγγελικά... πιανω τον εαυτο μου αντι να γαμαω σα τραγος να της κανω ερωτα! Αγαπουλης αλερτ!! Αλλα σε αυτο το πλασματακι δε μπορεις να φερθείς βάναυσα... θελει στοργη και προδερμ και το αξιζει!! Φιλακια και χαδακια σε ολο το κορμακι της αλλα οχι στο στομα που τα αποφευγει.... κριμα...

Εχω καυλωσει πολυ ασχημα και ειμαι ετοιμος να χυσω ποταμια κοιτώντας τη στα ματια... και δε σκοπεύω να καθυστερήσω αλλο αυτη την απολαυση... τελειωνω πανηγυρικά αν και βουβα και στραγγίζω μεχρι τη τελευταία σταγονα μεσα στη καποτα πριν βγω απο μεσα της. Ειμαι ποια πλήρης και ικανοποιημένος...

Ενω σκουπιζεται την ρωταω "μανιανα?" και δειχω το κρεβατι με το χερι μου και γελαει γλυκα και μου λεει απανταει καταφατικα.... Οπως καταλαβατε "μανιανα" θα ειμαι παλι εκει...

Οι πιπινολατερεις νεασμυρνη και ακορεστος ας σπευσουν αμεσα... μονο αυτο λεω...

Πορνοι να της φερεστε με στοργη γιατι οι καταρες μου πιάνουν! Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Kωνσταντίνος Πλεύρης
Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2012
Ωραίος...............Εμμμμ
03 Απριλίου, 2012
Κύριος και αγαπούλης με την καλή έννοια. Εύγε παλικάρι μου! Αυτή η συμπεριφορά (συνήθως) επιβραβεύεται! Ψηφός θετικός δαγκωτός.Σπασίκλας
03 Απριλίου, 2012
''Παιδικες αναμνησεις τριγυζαν το μυαλο μου και θυμήθηκα στο προσωπο της μια απουσιολογο συμμαθητρια μου στο λυκειο που πιρφοριζα ανελεητα για παρτη της, αλλα ποτε δε μου εκατσε... ''

''πιανω τον εαυτο μου αντι να γαμαω σα τραγος να της κανω ερωτα! Αγαπουλης αλερτ!! Αλλα σε αυτο το πλασματακι δε μπορεις να φερθείς βάναυσα... θελει στοργη και προδερμ και το αξιζει!! Φιλακια και χαδακια σε ολο το κορμακι της αλλα οχι στο στομα που τα αποφευγει.... κριμα...''

Κ μόνο για αυτές τις 2 φράσεις η κριτική σου ήταν απολαυστική...
03 Απριλίου, 2012
σε ποία βάρδια χύστη μου????
καινούργια εεεε?
δεν μου λέει τίποτα το όνομα........
εύγε φίλτατε
04 Απριλίου, 2012
απογευματινή. χθες ξαναπηγα. δε βλεπω να την παλευει αυτη τη δουλεια για πολυ ακομα αρα οποιος προλαβε προλαβε
X
xlexlekias
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5