Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη σήμερα στις 19.25 , η Μαρία είναι ξανθιά πολύ κοντή(είναι δεν είναι 1.50)με μπουτάκια και γενικά πιασηματάκια και μεγάλα βυζιά για το σώμα της ,
κατα τα λεγόμενα της είναι 24 χρόνων απο Ρωσία.Μπήκε στο δωμάτιο και αφού "κατέβηκε'απο τα τακούνια της συνειδητοποίησα πόσο κοντή είναι.....
ανέβηκε απο πάνω μου και άρχισε να με φυλάει σε λαιμό και στήθος ενώ συ χρόνος χάιδευε το τσουτσούνι μου.....ερώτηση για χρήση προφυλακτικού...
σχολαστικό καθάρισμα με υγρό μαντηλάκι ακόμα και στα αρχίδια....πίπα καλή βαθιά αλλά με αρκετή χρήση χεριού ,κάνει και περάσματα απο τα αρχίδια ,
την γύρισα και λίγο για 69, καλό μουνάκι....πέρασμα προφυλακτικού ,πρώτη στάση με αυτή από πάνω κάνοντας βαθιά καθίσματα πάνω στον πούτσο μου ,
δεύτερη στάση στα όρθια όπου δεν της άρεσε (ψιλοφοβότανε), την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω να την γαμάω δυνατά με αυτή να φωνάζει.....της λέω
ήρθε η ώρα για το κωλαράκι σου...έπιασε το σωληνάριο από το κομοδίνο έβαλε λίγη αλοιφή....και μπήκα μέσα της.....είτε γάμαγα μουνί είτε κώλο
το ίδιο και το αυτό...πολύ ανοικτή κωλοτρυπίδα.....της είπα ότι θέλω να τελειώσω στο στόμα της , μου έβγαλε το προφυλακτικό μου ξανακαθάρισε
τον πούτσο μου με μαντηλάκι και το πήρε στο στόμα της με έμενα όρθιο και αυτήν μπρούμυτα στο κρεβάτι ,όσο με έγλυφε της έβαζα δυο δάχτυλα
στον κώλο και δεν καταλάβαινε τίποτα , τα ρούφηξε όλα μέχρι τέλους και τα έφτυσε στον νεροχύτη.....όχι τίποτα το ιδιαίτερο απο συμμετοχή
αλλά φούλ πρόγραμμα.....
θέλω να πώ ότι αν και τα δωμάτια είναι καθαρά ο φωτισμός είναι αρκετά χαμηλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2012
Πέρασα χθες από αυτό το τσαρδί γύρω στις 22:30 μαζί με πιτσιλιστή και χόελοβερ και η εμετική τσατσάρα αρνήθηκε να παρουσιάσει την πουτάνα,λέγοντας πως και καλά μας θυμάται ότι έχουμε ξαναπεράσει τις προηγούμενες μέρες και την έχουμε δει αλλά δεν περάσαμεMoney MouthΣπασίκλας,ενώ στην πραγματικότητα έχουμε πάνω από μήνα να τσεκάρουμε τα τσαρδιά της ΑλκαμένουςΘυμόςΘυμόςΘυμός.Μαύρο δαγκωτο στην σιχαμερή τσατσάρα
03 Απριλίου, 2012
Στο συγκεκριμένο μαγαζί αξίζει να πας μονο για καβγα, ειναι η αληθεια.
Εγω τις λιγες φορες που εχω παει εκει περα, η τσατσα δινει προσταγες με αυστηρο υφος.
Περαστε αμεσως στον καναπε, καθηστε στη συγκεκριμενη γωνια του καναπε, να ειστε συγκεντρωμενος οταν ερθει η κοπελα γιατι σαλοναρει τρχωντας και δεν θα την δειτε. Στο τελος αν δεν περασεις εκει αρχιζει το παρτυ. Ακομα και την πρωτη φορα που πηγα εκει, μας ελεγε ερχεστε συνεχεια και δεν μπαινετε και φυσικα και εμεις απαντησαμε αναλογως με γαλλικα σε μια τσατσα-πούστη που ηταν ντουλαπα-νταρντάνος Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2